Spēlē tagad betsafe 

Flowers

Spēlē Flowers šeit: betsafe
Iepazīšanās Bonuss: 100% Līdz €1000
Flowers Bezmaksas Griezieni: Nav Pašreizēja Piedāvājuma
Pieprasi Bonusu: Izmanto Mūsu Saiti!

Uzziniet visu, kas jums nepieciešams, lai spēlētu Flowers tiešsaistē labāko tiešsaistes spēļu automātu piedzīvojumu. Visa informācija ir šeit, šajā lapā. Lai sāktu, jums būs nepieciešams jauns betsafe konts kuru jūs varat sākt veidot, nospiežot augstāk norādīto pogu.

Spēlē Flowers pie betsafe

Viens no vadošajiem tiešsaistes kazino ir betsafe, kur, neskaitot Flowers jūs varat atrast daudz un dažādus Funny tematiskos NetEnt spēļu automātus neskaitāmām jautrības stundām. Un apvienojiet to ar betsafe bonusu, kuru tagad varat saņemt. Esošais betsafe paaugstinājums ir depozīts atbilst, 100% betsafe iepazīšanās bonusam, kura summa ir ne mazāka par €1000.


Spēlē tagad betsafe 

betsafe Bezmaksas griezieni

Bezmaksas Griezieni ir vienkārši lieliski, vai ne? Nepareizi. betsafe akcijas ir vērstas uz pavisam citu virzienu. Nākamā lieta ir pārbaudīt kādi citi bonusi tiek piedāvāti.

betsafe Bez Depozīta Bonuss

Ja mums vajadzētu izveidot sarakstu ar bonusiem, kuriem šeit vajadzētu būt, bet nav, šis būtu punkts Nr. 2 – betsafe bez depozīta bonuss. Tikmēr, jums ir iespēja izmantot 100% bonusu. Sīkāka informācija sekos!

betsafe Welcome Bonuss

Vai tu neesi pārliecināts par to, kā strādā depozītam pielīdzinātais bonuss, un kā tu to vari izmantot, lai spēlētu Flowers uz īstu naudu tiešsaistē? Paņemsim betsafe Welcome Bonusu kā piemēru. 100% bonuss tavam pirmajam depozītam gaida tevi, tāpēc labāk izmanto to. Lielākā summa, ko tu vari dabūt ir €1000. Labas ziņas turpina nākt tev patiks, cik viegli tu vari saņemt to promo. Pievērs uzmanību pogai tieši zem šīm rindiņām un nospied to. Tavam pirmajam depozītam vajadzētu būt ne mazākam kā €10. Tomēr, visloģiskās šķiet ir veikt pēc iespējas lielāku depozītu. Tādā gadījumā, bezmaksas bonusa summa būs arī krietni vien lielāka.


Spēlē tagad betsafe 

Kā pierakstīties ar betsafe:

 • 1. solis: Pirmais solis ir nospiest hipersaiti, kuru esam ielikuši šajā rakstā, kas aktivizēs betsafe bonusu.
 • 2. solis: Ej uz Join Now pogu un nospied to, lai reģistrētos. Ievieto lietotāja vārdu, savu e-pastu un izdomā paroli.
 • 3. solis: Veiciet depozītu un saņemiet betsafe iepazīšanās bonusu par 100% līdz 1000 €. Tagad jūs varat spēlēt Flowers tiešsaistē ar īstu naudu.


Spēlē tagad betsafe 

Pārskats

Vai tu ilgojies pēc laba Funny-tematikas slota? NetEnt pieticīgi prezentē šo Funny-tipa spēli. Izlasi Flowers apskatu un saproti, kāpēc tev būtu ārkārtīgi svarīgi pamēģināt šo slotu. Zemāk tu atradīsi visus noteikumu precizējumus, sākot ar spēles pamata funkcijām.

 • Šim spēļu automātam ir 5 celiņi. Tas ir diezgan ierasts uzstādījums, kas atrodams vairumā 30-līniju NetEnt spēļu automātos.
 • Ja tu joprojām esi nedaudz uzmanīgs pie likmju izdarīšanas un spēlēšanas Flowers ar īstu naudu, vienkārši izvēlies minimālo 0.3 € likmi.
 • Aša meklēšana atklās, ka ir pieejama arī Flowers mobilā versija.
 • Tev nāksies veltīt savu laiku, lai izprastu šī subtle slota noteikumu grāmatiņu, bet tas ir lielisks darījums, ņemot vērā, ka varēsi spēlēt šo īpatnējo spēli.
 • Šīs ir lielākais laimests spēlē Flowers: 75000 monētās vai €37500 vai skaidrā naudā.
 • Šī Flowers RTP ir 96.3%. Izklausās daudzsološi, vai ne? Mēs atgriezīsimies pie spēļu automātu RTP tēmas.


Spēlē tagad betsafe 

Flowers džekpots

Šajā NetEnt spēlē iekļauti tiešsaistes spēļu automātu džekpoti. Tātad, Flowers džekpota vietā jums ir Double Rose simbols , kas palielina jūsu kontu par 2000x no jūsu likmes. Skatieties uz to tā: ja liekat maksimālo likmi €75 uz katru griezienu, jūs varētu laimēt €37500. Cerēsim, ka tas savā veidā kompensēs to, ka nav džekpota.


Spēlē tagad betsafe 

Kā Spēlēt

Drīz būs pieejams īss apskats, kā spēlēt Flowers tiešsaistē ar īstu naudu, tādēļ palieciet ar mums. Savienojiet 3 ar 5 vienādiem simboliem uz līnijas no left to right lai izņemtu naudu. Bet, pirms sākat griezt, jums vajadzētu padomāt par jūsu likmes izmēru. Kontroles svira monētas izmēram ir ērti novietota uz izvēlnes paneļa. Esat apmierināti ar iestatījumiem? Tad spiediet Spin, lai sāktu spēli. Taču, labāk izlasiet instrukcijas, pirms turpiniet. Šī ir nosacīti sarezģīta spēle, un dažreiz iesācējiem tā var šķist mulsinoša. Cerams, ka ar spēles soli-pa-solim instrukcijām būs pietiekami, lai cīnītos ar neskaidrību , tomēr gadījumos, ja neesat pārliecināts par kādu no spēles daļām, vienkārši ieskatieties spēles noteikumos.

1. solis: Spēlēt Flowers ar īstu naudu vai bez maksas?

Līdz šim, jūs noteikti jau esat nolēmis vai spēlēsiet Flowers tiešsaistē ar īstas naudas iestatījumiem, vai arī jūs tikai vēlaties izmēģināt bezrūpīgo iesācēju režīmu, kas neprasa naudas ieguldījumus. Tomēr, šis ievads varētu izklausīties mulsinošs, kopš šeit nav Flowers bezmaksas spēles vai demo versijas. betsafe pastāv par spēļu automātu balvu medniekiem, un viņi tāpat nevēlas tikt traucēti ar demo versijām. Tas ko viņi vēlas ir lieli laimesti, un ar €5000 par līniju uz apvāršņa Flowers īstas naudas versijā, ir iespējams tos iegūt.

2. Solis: Izvēlieties vēlamo kredīta summu

Tā kā jūs vispirms iegriežat 5 spoles, jūsu likme ir pilnībā pielāgojama. Jūs varat to piemērot, lai tā atbilstu jūsu Flowers īstas naudas spēles laimestu tieksmēm un, protams jūsu betsafe kontu. Ja vēlaties, varat izvēlēties minimālo – €0.3, vai arī palielināt to līdz €75 par griezienu. Tomēr šis 30-līnijas laukuma tiešsaistes spēļu automāts neizmaksās ne tik viegli un ne tik bieži, bet kad tas izmaksās, jūs būsiet pārlaimīgi! Ir iespējams izmantot monētas, lai spēlētu šo Funny-tēmas spēli. Šī stilīgā spēļu automātu spēle ļauj jums iestatīt monētas vērtību starp €0.01 un €0.5 par monētu, un kopējais monētu skaits vienā rindā svārstās starp 1 un 5 monētām. Ir viegli nomainīt likmi Flowers – vienkārši iestati vēlamo summu, izmantojot Bet Max pogu.

3. solis: Grieziet

Ja jūs vēlaties izvēlēties jūsu izmaksu līnijas iekš Flowers, ziniet, ka tas nav iespējams. Tas ir diezgan dīvaini priekš NetEnt spēles, bet ir tā kā ir. Vienkārši sakot, jums būs jāliek uz visām 30 līnijām. Varbūt tā ir arī labāk – noslēpums ir tāds, ka ar visiem līniju laukumiem darbojamies, Flowers video spēļu automāts sniegs vēl daudz laimestus. Nekavējieties, nospiežat Spin pogu. Izmantojiet Turbo pogu, lai Flowers 5 rulete grieztos krietni ātrāk vai izmantojiet Auto Play. Uzmanību, Gatavību… Aiziet!


Spēlē tagad betsafe 

Instrukcijas

Neļaujiet spēles grūtībām sevi sarūgtināt. Ja jūtaties samulsis, tad neesat pietiekoši novērtējis spēles izaicinājuma līmeni. Flowers spēļu automātu spēlei tiek nodrošināta laba pamācība, kas palīdzēs iedzīvināt jūsu nomākto garu:

 • Izmaksu tabulas ikona, kuru atradīsiet savā ekrānā, sniegs detalizētu informāciju par izmaksām
 • Zem katra 3 vai vairākiem atbilstošiem simboliem, kas atrodas blakus, ir paslēpts vinnests.
 • Noteikumi paredz noteiktu30 līniju skaitu, kurās veikt likmes
 • Vinnesti tiek aprēķināti, reizinot līnijas likmi ar līniju vinnestiem
 • Izmaksas tiek veiktas no kreisās uz labo pusi, kas neattiecas uz Scatter vinnestiem, jo par tiem maksā, tiem atrodoties jebkur
 • Gala rezultātu veidos kopējā visu izmaksu līniju vairākkārtējo vinnestu vērtību summa.
 • Ja iegūsiet vairāk par vienu vinnestu, jums tiks izmaksāts tikai augstākais
 • Scatter (izkaisītie) un izmaksu līniju vinnesti tiek izmaksāti kopā
 • Scatter (izkaisītie) vinnesti reizinās ar kopējo likmi
 • Visiem izkaisītiem jeb scatter vinnestiem ir papildu reizinātājs – 10x
 • Spēļu programmatūras vai iekārtas darbības traucējumu gadījumā visi ar tām saistītie spēļu vinnesti un izmaksas tiek padarītas spēkā neesošas, un visas ar tām saistītās likmes tiek atmaksātas
 • Piezīme: Izlasiet betsafe noteikumus un nosacījumus, lai pārzinātu nepabeigtu spēļu pārvaldības procedūras un neaktīvo sesiju automātiskās izbeigšanas laiku

Celiņi un Izmaksu līnijas

Par celiņu skaitu; NetEnt nolēma noteikt 5 celiņus šim leiblam ar tēmu: Funny. Ar Flowers celiņiem, griežoties no augšas uz leju, un tādi ir, starp citu, 5 , izdevīgā spēle ļaus tev koncentrēties uz uzvarām, un tikai uzvarām. Flowers simboli ir kaut kas, kas tev būtu jāzina sirdī, jo tieši tie tev ienesīs kolosālus apbalvojumus. Te ir 17 ikonas, kuras parādīsies nejauši, kopā ar wild un scatter simbolu. Šie 17 attēli iekļauj arī stacked wild, kas kalpo, lai noklātu spoles.


Spēlē tagad betsafe 


Jūsu panākumi Flowers ir atkarīgi no izmaksu līnijām. Tieši tās izseko simbolu kombinācijas, kas sniegs jums 37500 € galvenais vinnests. Visi zina, ka labākā stratēģija Flowers spēlei tiešsaistē ir izvēlēties pēc iespējas vairāk, ja pat ne visas izmaksu līnijas. Sliktākā sajūta pasaulē ir tad, kad jūs redzat vinnestu izkrītam neizvēlētā izmaksu līnijā! Tāpēc Flowers automātiski tiks aktivizētas visas izmaksu līnijas. Šo 30 izmaksu līniju virziens ir svarīgs – tas ir no kreisās uz labo pusi. Jūs varat sagaidīt, ka tie nesīs jums milzīgus vinnestus. Un ar 30 līnijas, tikai iedomājieties, cik daudz iekritīs jūsu kabatās.

Galvenais Uzvaras Simbols

Vai jums prātā ir uzvara? Apskatiet džekpota cilindru, Double Rose. Kad jūs iegūstat 5 no tiem, jūs dabūjat 2000x līnijas likmei. Kad jūs uzliekat €2.5 – augstāko līnijas likmi, balva sasniegtu 10000 monētas kuras sniedz €5000 par katru no uzvarām-sniedzot paylines.

Parastie Simboli

NetEnt piešķīra šim slotam kopumā 17 simbolus. Mēs jau esam apskatījuši vislabāko – Double Rose, tāpēc šeit ir saraksts ar atlikušajiem, no visvairāk maksājošajiem līdz viszemāk maksājošajiem:

 • Double Sunflower skaitlis, ar reizinātāju 1800x no jūsu likmes par līniju
 • Double Carnivorous Plant skaitlis maksā 1600x no līnijas likmes
 • Double Pink Flower simbols piešķirot 1400x rindas likmi
 • Double Blue Flower ikona kas maksā a 1200x līnijas likmes reizinātājs
 • Jack simboli, kas apbalvo vismazāk šajā spēlē – 100x likmei par rindu

Bonusa Simboli

 • Sun wild skaitlis
 • Cloud scatter attēls

Wild

Wild simbolu iekš Flowers ir grūti palaist garām – norādītais vārds ir Sun. Kad runa iet par šo Funny-saistīto video spēļu automātu, wild ir izstrādāts, lai aizstātu jebkuru no 17 cilindriem. Tas var pārvērst jebkuru simbolu kombināciju uz uzvaru. Šis simbols pats par sevi ir pietiekams, lai jūs nopelnītu 5000x. Ja jums izdosies savienot visus 5 no tiem uz izmaksu līnijas.


Scatter Simbols: Cloud

Starp citiem jautriem simboliem Flowers ir Scatter. Jūs atpazīsiet to pēc vārda Cloud. Galvenā priekšrocība no Flowers scatter ir iegūtā brīvība no 30 līnijām, kas nozīmē to, ka tas maksā atrodoties jebkurā pozīcijā. Ir viens foršs papildinājums Cloud laimesti arī – pievienots reizinātājs par 10x kas vēl vairāk palielinās balvas. Šis neparastais Cloud scatter ir apveltīts ar spēju uzsākt brīvo spinu spēli.


Īpašās Funkcijas

Tagad, kad esam snieguši detalizētu informāciju par regulāro spēles gaitu šajā pilnīgajā spēļu automātu spēlē, dosimies soli tālāk.

Bezmaksas Raundi

Jums ir iespēja spēlēt Flowers par brīvu, pateicoties Free Spins. Šie bezmaksas griezieni nepieprasīs ieguldījumu no jūsu puses, bet viss ko nopelnīsiet – būsu jūsu! Tas ir Cloud simbols, kuru jūs atpazīsiet kā Scatter, kas norāda uz nākamo bezmaksas griezienu sākumu. Jūs iegūsiet 30 raundus .

Vai šī NetEnt Spēle ir Video Spēļu Automāts?

Bez šaubām! Ņemot vērā ka šī ir video spēle, šai spēļu automātu spēlei ir acīm tīkama grafika un superīgas skaņas, kas iet roku rokā ar Funny tēmu.

Mūzikas celiņš

Vai jūs esat ieradumu būtne? Tad Flowers attaisnos jūsu cerības. Šeit jūs izdzirdēsiet pārāk pazīstamās videospēļu skaņas. Tomēr, ja tas ir par daudz, šis 5-rullis nodrošina pilnīgu klusumu ar vienu pogas klikšķi. Atkarībā no gaumes, mūzijas apjoms šajā svaigajā un neparastajā slotā var tikt regulēts uz augšu, vai uz leju.

Lejupielādē Flowers

Meklējat betsafe lejuplādi? Tādas nav. Vienkārši dodieties spēlēt Flowers tiešsaistē. Tiešsaistes kazino, kas ietver moment-spēles priekš NetEnt spēļu automātiem, ir daudz lietderīgāki par tiem, kas pieprasa NetEnt lejupielādi, kaut vai tikai tāpēc, ka ietaupa laiku, piepūles un diska vietu. Tūlīt beidziet domāt par Flowers lejupielādi, bet obligāti piereģistrēties jaunam kontam ar betsafe – viss, kas nepieciešams, ir viens klikšķis uz zemāk esošās pogas un paņemiet Flowers maksimālais vinnests – līdz €37500.


Par NetEnt:

Dibinātājs: Pontus Lindwall
Specialitātes: Tiešsaistes un Mobilās Spēles, Spēļu Risinājumi
Centrālais birojs: Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Interneta Mājaslapa: https://www.netent.com/
Nodibināts: 1996
Spēlē tagad betsafe 


Biežāk Uzdotie Jautājumi

Ja jums radies kāds jautājums par Flowers spēlēšanu vai betsafe noteikumiem un nosacījumiem, ielūkojieties šeit:

Tiešsaistes Spēļu Automātu RTP – Kas tas ir?

RTP ir akronīms no Return to Player, kas ir aprēķināts izmaksu procents no Flowers algoritma garākā laika posmā. Piemēram, spēļu automātā ar 30 maksājuma līnijām vidēji būs 93% līdz 96% RTP.

Cik augsta ir Flowers RTP likme?

Ar Flowers RTP likmi 96.3%, kas izceļas starp citiem NetEnt spēļu automātiem, šī spēle šķiet diezgan relaksējoša

Kā es varu izmaksāt savus laimestus?

Visi tavi laimesti no šīs NetEnt spēles var tikt saņemti pāris soļos. Pārbaudi savu betsafe konta stāvokli, lai apskatītu cik daudz esi laimējis. Izvēlies vienu no izmaksas veidiem . Redzi, nav nemaz tik grūti. Bet ja nepieciešams padoms vai palīdzība, betsafe izpalīdzīgais klientu apkalpošanas serviss jums sniegs vairāk informācijas.

Vai tā ir problēma, ja vēlos veikt izmaksu no sava konta uz kredītkarti?

betsafe pieņem Visa kredītkartes .

Man ir Paypal konts. Vai varu to izmantot, lai veiktu izmaksas?

Nē, ar betsafe uz Paypal kontu nevar veikt pārskaitījumu. Cilvēkiem, kuriem nepatīk interneta banku risinājumi , ir standarta bankas naudas pārskaitījums.

Vai es arī varu izmēģināt Flowers bezmaksas spēles režīmu?

Atvainojiet, Flowers bezmaksas spēle netika iekļauta betsafe.

betsafe Lietotne

Flowers lietotne neeksistē. Ja jums ir vēlme griezt šo spēļu automātu iPad vai citos planšetdatoros, dodieties uz betsafe mājaslapu, jo jūs varēsiet izklaidēties ar daudziem citiem attīstītiem spēļu automātiem izvēlētajā pārlūkā. Uzmanieties no mājaslapām, kuras cenšas jums izkrāpt naudu, pārdodot betsafe lietotni, tās ir tikai viltus grabažas!

Flowers – Plusi un Mīnusi

Flowers Plusi: Mīnusi:
Pieredze:
Atlīdzības:
Wildi(nezināmie):
Spēlē Mobilajā Ierīcē:
Bezmaksas Spēles:
Grafika:
Bonusa Spēles:
Spēlē tagad betsafe