Spēlē tagad betsafe 

Hook’s Heroes Online

Spēlē Hook’s Heroes šeit: betsafe
Iepazīšanās Bonuss: 50% Līdz €100
Hook’s Heroes Bezmaksas Griezieni: Nav Pašreizēja Piedāvājuma
Pieprasi Bonusu: Izmanto Mūsu Saiti!

Šis pārskats sniedz visu nepieciešamo informāciju par to, kā spēlēt Hook’s Heroes tiešsaistē un kā iegūt vislabāko tiešsaistes spēļu automātu piedzīvojumu. Pirmkārt, jums vajadzētu apsvērt iespēju iegūt jaunu betsafe kontu, vienkāršs process, kas prasa tikai minūtes. Noklikšķiniet uz augstāk norādītās pogas.

Spēlē Hook’s Heroes pie betsafe

Jūs varat spēlet Hook’s Heroes pie betsafe, kā arī daudzas citas, dažādu tematiku tiešsaistes spēļu automātu spēles. Jūs noteikti varēsiet atrast to, kas jums tīkamāks. Tēmas atšķiras: Pirates, citplanētieši, supervaroņi, filmas, mitoloģija un daudzas citas NetEnt spēļu automātu spēles. Ir arī pieejams betsafe bonuss. Panāciet tuvāk un apskatiet dienas īpašo bonusa piedāvājumu: betsafe iepazīšanās bonuss 50% atbilst līdz €100.


Spēlē tagad betsafe 

betsafe Bezmaksas griezieni

Bezmaksas Griezieni ir labākais tiešsaistes spēļu automātu bonuss – taisnība vai meli? Jūs atbildējāt taisnība, vai ne? Izskatās, ka cilvēki no betsafe nepiekrīt. Nākamā lieta ir pārbaudīt kādi citi bonusi tiek piedāvāti.

betsafe Bez Depozīta Bonuss

Neceriet uz betsafe bez depozīta bonusu, jo tā nav viena no viņu akcijām, tas pats arī attiecas uz bezmaksas griezieniem. Tikmēr, uzkodiet uz 50% atbilstošu depozīta bonusu. Ja nezināt, ko tas nozīmē, mēs jums paskaidrosim.

betsafe Welcome Bonuss

Šis betsafe Welcome Bonuss ir pielīdzinātais depozīta kazino bonuss jaunajiem klientiem, kas pieraduši spēlēt Hook’s Heroes tiešsaistē ar īstu naudu. Šobrīd tas ir 50% bonuss tavam pirmajam depozītam līdz pat €100 pieejams. Lai to aktivizētu, nospied uz pogas zemāk. Tad ielogojies un veic depozītu vismaz €5. Tomēr, visloģiskās šķiet ir veikt pēc iespējas lielāku depozītu. Tādā gadījumā, bezmaksas bonusa summa būs arī krietni vien lielāka.


Spēlē tagad betsafe 

Kā pierakstīties ar betsafe:

 • 1. solis: Seko uz Play Now pogas iestrādātajam linkam, lai piekļūtu betsafe bonusam.
 • 2. solis: Ej uz Join now pogu. Tu kļūsi par jaunu betsafe biedru, tiklīdz aizpildīsi formu..
 • 3. solis: Veiciet depozītu un saņemiet par betsafe iepazīšanās bonusu par 50% līdz 100 €. Tagad, kad jums nekas vairs nestāv ceļā, spēlējiet Hook’s Heroes tiešsaistē ar īstu naudu.


Spēlē tagad betsafe 

Ievads

Vai tu esi gatavs tam, ka šis satriecošais Pirates-tematikas slots kļūs par tavu mīļāko izklaidi? Izlasi spēles galvenās funkcijas, lai saprastu, kāpēc šis nav nekāds katru-dienu-tādus-redzu Pirates-tipa slots. Turpinājumā sekos Hook’s Heroes pamata funkcijas. Ritini tālāk uz leju Hook’s Heroes apskatu, lai atrastu visas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

 • Šim spēļu automātam ir 5 celiņi. Tas ir diezgan ierasts uzstādījums, kas atrodams vairumā 20-līniju NetEnt spēļu automātos.
 • Ja tu tikai tagad uzsāc, pieturies pie minimālās likmes un spēlē Hook’s Heroes uz īstu naudu ar 0.2 € par derībām.
 • Ātra meklēšana tev parādīs, ka tirgū ir atjaunināta Hook’s Heroes mobilā telefona versija.
 • Cerams, ka sarežģīti un intriģējoši noteikumi ir plusiņš, kad tu meklē, kuru spēļu automātu izvēlēties, jo šis ir īsts atradums.
 • Šī spēle izsniedz lieliskus laimestus, tā tu varētu aiziet ar 194800 monētām vai €194800 skaidrā naudā.
 • Tā informācijas daļa, par kuru visi visvairāk grib uzzināt ir Hook’s Heroes RTP. The number you are looking for is 96.82%. Ar šo pietiek, lai tam pievērstu uzmanību. Turpini lasīt, lai atklātu, kas to padara tik svarīgu tiešsaistes spēļu automātā.


Spēlē tagad betsafe 

Hook’s Heroes džekpots

tā vienkārši noticis, ka NetEnt nepiedāvā nevienu tiešsaistes spēļu automātu džekpotu šajā 5-ruletē. Tātad, Hook’s Heroes džekpota vietā jums ir Black Pirate simbols , kas palielina jūsu kontu par 900x no jūsu likmes. Skatieties uz to tā: ja liekat maksimālo likmi €200 uz katru griezienu, jūs varētu laimēt €194800. Tātad, mēs esam pārliecināti, ka ar šo vairāk nekā pietiek, lai kompensētu to, ka nav džekpots, vai ne?


Spēlē tagad betsafe 

Kā Spēlēt

Nepieciešama papildu informācija, par to kā spēlēt Hook’s Heroes tiešsaistē par īstu naudu? Tad šis tiešsaistes spēļu automātu pārskats ir piemērots jums. Jebkurš 3 vai vairāk līdzīgi simboli, nodrošināti ar left to right, sniegs jums laimestu Līdz ko esat spēlē, jūs varat mainīt likmes lielumu , lai noteiktu monētu lielumu. Lielas likmes var arī pielīdzināt lieliem laimestiem. Atrodiet Spin pogu, un spēlējiet. Tomēr, pirms to darāt, pārliecinieties, ka esat izlasījis instrukcijas. Tas ir daudz izaicinošāk nekā spēlēt parastu spēļu automātu. Tālāk atradīsiet vienkāršu komplektu ar noderīgiem padomiem . Ar spēli iekļautie noteikumi ir ļoti noderīgi, lai saprastu spēles kodola mehāniku.

1. solis: Vai man spēlēt Hook’s Heroes ar īstu naudu?

Vai vēlaties spēlēt Hook’s Heroes tiešsaistē īstas naudas režīmā, vai tikai izmēģināt jautro un relaksējošo iesācēja spēles režīmu, kas neprasa naudu? Šeit jūs nebūsiet nostādīts tādas dilemmas priekšā. betsafe izvēlējās šo spēli ekskluzīvi priekš nopietniem iSpēlētājiem, Hook’s Heroes īstas naudas spēlētājiem. Ir vairāk nekā pietiekami daudz naudas laimestu, lai atbalstītu šo lēmumu – grandioza summa €9000 par līniju.

2. solis: Izvēlieties summas apjomu

Jūsu likmes summa ir pilnībā elastīga visu Hook’s Heroes īstās naudas spēlēšanas laiku, ļaujot to pielāgot kur un kā vēlaties, atkarībā no jūsu spēles stratēģijas. Izmantojiet zemāko likmi €0.2, vai palieliniet līdz pat €200. Un neaizmirstiet, ka NetEnt spēlei ir mazākas, bet jaukas un atkārtotas izmaksas, tas nozīmē, ka varat uzlikt mazāku likmi uz 5-spolēm un tāpat saņemt labu peļņu. Jūs varat izmantot monētas arī likmju likšanai šajā Pirates-tematiskajā slotā. Šis stilīgais un spožais spēļu automāts sniedz jums absolūtu spēku: monētu vērtība ir vismaz €0.01 un līdz €1 par katru monētu, un monētu daudzums uz katru likmi svārstās starp 1 un 10. Meklē ātru veidu, lai uzliktu tieši tik cik vēlies? Vienkārši uzklikšķini uz Bet Max pogas.

3. solis: Grieziet

Ja jūs vēlaties izvēlēties jūsu izmaksu līnijas iekš Hook’s Heroes, ziniet, ka tas nav iespējams. Tas ir diezgan dīvaini priekš tik skaista dizaina spēles, bet ir tā kā ir. Visas 20 no tām vienmēr darbojas. Lai vai kā, tā ir nomaskējusies svētība: ar visiem līniju laukumiem aktīviem, jūsu veiksmes izredzes ievērojami uzlabosies. Tāpēc nepārdzīvojiet un uzklikšķiniet Spin pogu. Hook’s Heroes ir arī Turbo iespēja, kas nosūta 5 griezienus ļoti ātri, papildu tam, ir pilnīga Auto Play funkcija, kas atgrožo spoli un ļauj tai griezties pašai. Lai jautrība sit augstu vilni!


Spēlē tagad betsafe 

Noteikumi

Kā jau iepriekš minējām, Hook’s Heroes nebūt nav primitīva spēļu automātu spēle. Jums tā vispirms ir jāapgūst, pirms patiešām izbaudīsiet šo NetEnt versiju. Taču noteikumi ir viegli izsekojami, un tie jums palīdzēs. Šeit apkopota šī informācija:

 • Visas izmaksas tiek veiktas saskaņā ar izmaksu tabulas shēmu. Meklējiet izmaksu tabulas komandu pie tās ikonas
 • Laimesti tiek izmaksāti par jebkuriem 3 vai vairāk atbilstošiem, blakus esošiem simboliem
 • Jums ir jāveic likmes katrā izmaksu līnijā no dotajām 20
 • Izmaksu līniju vinnesti tiek reizināti ar līnijas likmi
 • Visi vinnesti sākas ar kreiso malējo rulli un tiek izmaksāti no kreisās uz labo pusi uz secīgajiem ruļļiem, izņemot scatter vinnestu, par kuru maksā, tam atrodoties jebkur
 • Vairāku vinnestu gadījumā dažādās izmaksu līnijās tiks veikta to summēšana
 • Ja vienā izmaksu līnijā ir vairāki vinnesti, tad, pats par sevi saprotams, tikai augstākais vinnests sniegs naudas laimestu
 • Scatter (izkaisītie) un izmaksu līniju vinnesti tiek apvienoti
 • Spēļu programmatūras vai iekārtas kļūda vai darbības traucējumi radīs šādas sekas: precīzā veikto likmju summa tiks atgriezta uz jūsu kontu, un visi vinnesti, kā arī izmaksas kļūs nederīgi
 • Piezīme: Aplūkojiet betsafe noteikumus un nosacījumus, lai uzzinātu, kādi noteikumi attiecas uz nepabeigtajām kārtām, un pēc cik ilga laika neaktīvā spēlēšana tiks automātiski izbeigta

Celiņi un Izmaksu līnijas

NetEnt, attiecībā uz celiņu skaitu, piešķīra šai animētajai izklaidei 5. Sagaidi, ka šie 5 celiņi spēlē Hook’s Heroes griezīsies no augšas uz leju. Šāds virziens ļaus tev pievērst uzmanību šī vilinošā slota balvām. Koncentrējies uz Hook’s Heroes simboliem un iemācies tos labi, lai vari identificēt pastāvīgos laimestus, tiklīdz tie parādās. Tu atradīsi 12 simbolus, kas nejauši parādās, plus wild un scatter simbolus.


Spēlē tagad betsafe 


Izmaksu līnijas ir domātas, lai novērtētu, kādu summu šis NetEnt spēļu automāts jums izmaksās. Hook’s Heroes piedāvā 20 šādas līnijas, un, sniedzoties pār ruļļiem, tās palīdz jums savākt 194800 €. Visi zina, ka labākā stratēģija Hook’s Heroes spēlei tiešsaistē ir izvēlēties pēc iespējas vairāk, ja pat ne visas izmaksu līnijas. Tādēļ pat nedomājiet par to, NetEnt zina, kā jums ir labāk un ir atslēdzis jebkādu šāda veida aplamību. Šo 20 izmaksu līniju virziens ir svarīgs – tas ir no kreisās uz labo pusi. Jūs varat sagaidīt, ka tie nesīs jums pastāvīgus vinnestus. Un ar 20 līnijas, tikai iedomājieties, cik daudz iekritīs jūsu kabatās.

Maksimālo Uzvaru Simbols

Ja jums ir iepaticies šis NetEnt spēļu automāts un cerat laimēt lielo balvu, tad pievērsiet uzmanību Black Pirate, kas darbojas kā džekpota simbols, dodot mums lielāko balvu. Jūs iegūsiet 900x izmaksas likmi par 5 no šiem, un padarīt šo NetEnt spēļu automātu vēl baudāmāku. Ja jūs uzliekat €10– maksimālo līnijas likmi, atlīdzība būtu liela summa 9000 monētu vērtībā līdz €9000 par katru no atlasītajām uzvarām maksājumu līnijas.

Standarta Simboli

Papildus minētajam Black Pirate cilindram, jūs atradīsiet 12 simbolus šajā glīti izstrādātajā spēļu automātā:

 • Tough-girl Pirate attēls, kas sniedz 700x līnijas likme
 • Nerdy Pirate ikona maksās 500x par līniju
 • Little Duck Pirate ikona jums sniegs a 350x līnijas likmes reizinātājs
 • One-eyed Pirate ikona kas maksā a 250x līnijas likmes reizinātājs
 • Ar Jack un 10 skaitļi jūs saņemsiet 100x likme katrā rindā.

Papildus Simboli

 • Hook Pirate wild cilindrs
 • Crocodile-costumed Peter Pan scatter skaitlis

Wild Simbols

Spēles wild simbols Hook’s Heroes ir viegli atrodams – tas ko jūs meklējat ir Hook Pirate cilindrs. Aizvieto jebkuru simbolu ir tas, ko wild dara šīs Pirates-tēmas video spēļu automātu splēlē. Tas var pārvērst jebkuru simbolu kombināciju uz uzvaru.


Scatter Simbols: Crocodile-costumed Peter Pan

Ir vēl viens glīts cilindrs Hook’s Heroes, to sauc par Scatter. Scatter simbolam tika piešķirts nosaukums Crocodile-costumed Peter Pan. Foršs sīkums par Hook’s Heroes scatter ir tas, ka nav ierobežojumu, ko ieviesušas 20 līnijas. Tā ir garantēta uzvara jebkurā iespējamā pozīcijā.


Īpašās Funkcijas

Šeit ir daži vārdi par bonusa funkcijām.

Bezmaksas Griezienu Spēles

Jebkurš Hook’s Heroes spēlētājs novertēs Bezmaksas Griezienu funkciju vienkārši tāpēc, ka tā dos jums iespēju spēlēt Hook’s Heroes par brīvu, kas nozīmē, ka jums nebūs jātērē nauda, ​​lai pelnītu naudu! 15 ir maksimums reiži, spoles var tikt aktivizētas .

Mermaid Reizinātājs

Tiklīdz sāksiet griezt Hook’s Heroes spoles, jūs redzēsiet kā Mermaid funkcionē reizinātājs un šeit mazliet par to, ko uzzināsiet: Tas paņem jūsu izmaksas līnijas laimestu un palielina to par 4 reizēm. Tā ir reta funkcija, kas tika iekļauta Hook’s Heroes, tāpēc labāk to izmantojiet. Tomēr, lielākais reizinātājs netiks piešķirts ar pirmo reizi, kad iegūsiet Mermaid. Tas pieaugs soli pa solim, sākot no 2x. Tam nozīme ir tāda, ka entuziasti no betsafe ir apveltīti ar vairākām balvu iespējām, kad vien ir laimests uz 5 spolēm. Un, protams, jo vairāk iespēju, jo vairāk Hook’s Heroes tas maksā!

Hook’s Heroes – Vai tas ir VideoSpēļu Automāts?

Neapšaubāmi! Šis ir video slots, un tā mirdzošā grafika ir apveltīta ar dažiem interesantiem animācijas trikiem un skaņām, kas izvirza uzsvaru uz tā Pirates tēmu.

Mūzikas celiņš

Hook’s Heroes nepiedāvās jums īpašu klausīšanās pieredzi. Tam ir tās pašas vecās videospēļu melodijas.

betsafe Lejupielāde

Jūsu vienīgā iespēja ir spēlēt Hook’s Heroes tiešsaistē, jo betsafe lejuplāde nav pieejama. Tiešsaistes spēles virtuālie kazino ir daudz vienkāršāki, nekā tie, kas pieprasa sākotnēju Hook’s Heroes lejupielādi. Tie ietaupa laiku un neaizņem cietā diska vietu. Nevajag tērēt pat sekundi Hook’s Heroes lejupielādei. Izmantojiet laiku, lai piereģistrēties jaunam kontam ar betsafe vienkārši uzklikšķinot zemāk un tagad varat mērķēt uz 9000 € maksimālo laimestu par līniju.


NetEnt Informācija

Founder: Pontus Lindwall
Ražojumi: Spēļu Risinājumi, Tiešsaistes un Mobilās Spēles
Centrālais birojs: Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Mājas Lapa: https://www.netent.com/
Dibināts: 1996
Spēlē tagad betsafe 


Jautājumi un Atbildes

Šeit atrodami daži biežāk uzdotie jautājumi par betsafe Hook’s Heroes spēļu automātu spēlēšanu:

Kas ir RTP?

RTP, saīsinājums no Return to Player (izmaksu procents), tiek aprēķināts no Hook’s Heroes izmaksu statistiskās izsekošanas ilgā laika posmā. Tas vienmēr tiek izteikts procentos, parasti RTP spēļu automātos ar 20 maksāšanas līnijām visticamāk svārstīsies no 93% līdz 96%.

Vai Hook’s Heroes RTP likme ir laba vai slikta?

Ar Hook’s Heroes RTP likmi 96.82%, kas izceļas starp citiem NetEnt spēļu automātiem, šī spēle šķiet diezgan relaksējoša

Kā es varu izmaksāt savus laimestus?

Sava laimesta iegūšana no Hook’s Heroes ir ļoti vienkārša. Pārbaudi savu betsafe konta stāvokli, lai apskatītu cik daudz esi laimējis. Izvēlies vēlamo naudas pārskaitījuma veidu , un bingo! Ja rodas problēma vai jautājumi, betsafe fantastiskais klientu apkalpošanas serviss tev palīdzēs.

Vai ir kādas kredītkartes, uz kurām var veikt izmaksas?

Tikai MasterCard ir atļauta, jūs nevarat izmantot Visa kartes izmaksām .

Vai varu izmantot savu Paypal?

Šobrīd betsafe Paypal izmaksas nav atļautas. Paturiet prātā, ka jūs varat arī vienmēr lūgt pēc droša bankas pārskaitījuma tā vietā.

Vai varu spēlēt Hook’s Heroes par brīvu?

Šeit nav pieejama oficiāla Hook’s Heroes bezmaksas spēles versija.

Hook’s Heroes Mobilā Lietotne

Hook’s Heroes lietotne neeksistē. Ja jums ir vēlme griezt šo spēļu automātu iPad vai citos planšetdatoros, dodieties uz betsafe mājaslapu, jo jūs varēsiet izklaidēties ar daudziem citiem attīstītiem spēļu automātiem izvēlētajā pārlūkā. Un neuzķerieties uz neīstām adresēm, kuras apgalvo, ka var pārdot jums betsafe lietotni!

Kopsavilkums

Hook’s Heroes Plusi: Mīnusi:
Bonusa Funkcijas:
Pieredze:
Bezmaksas Griezienu Funkcijas:
Mobilā Spēle:
Īpaši Simboli:
Grafika:
Izmaksa:
Spēlē tagad betsafe