Spēlē tagad betsafe 

Jack Hammer 2: Fishy Business Online

Spēlē Šeit: betsafe
Jack Hammer 2: Fishy Business Bezmaksas Griezieni: Nav Pašreizēja Piedāvājuma
Iepazīšanās Bonuss: 50% Līdz €100
Atbloķē Bonusu: Izmanto Mūsu Saiti!

Uzziniet visu, kas jums nepieciešams, lai spēlētu Jack Hammer 2: Fishy Business tiešsaistē labāko tiešsaistes spēļu automātu piedzīvojumu. Visa informācija ir šeit, šajā lapā. Lai sāktu, jums būs nepieciešams jauns betsafe konts kuru jūs varat sākt veidot, nospiežot augstāk norādīto pogu.

Spēlē Jack Hammer 2: Fishy Business pie betsafe

Jūs varat spēlet Jack Hammer 2: Fishy Business pie betsafe, kā arī daudzas citas, dažādu tematiku tiešsaistes spēļu automātu spēles. Jūs noteikti varēsiet atrast to, kas jums tīkamāks. Tēmas atšķiras: Crime, citplanētieši, supervaroņi, filmas, mitoloģija un daudzas citas NetEnt spēļu automātu spēles. Lai padarītu lietas vēl interesantākas, ir pieejams arī betsafe bonuss. Mēs piedāvājam bonusa iespēju: betsafe iepazīšanās bonuss 50% atbilst līdz €100.


Spēlē tagad betsafe 

betsafe Bezmaksas griezieni

Bezmaksas Griezieni ir vienkārši lieliski, vai ne? Izskatās, ka cilvēki no betsafe nepiekrīt. Kādi citi piedāvājumi un papildinājumi ir tieši tagad uzskaitīti?

betsafe Bez Depozīta Bonuss

Neceriet uz betsafe bez depozīta bonusu, jo tā nav viena no viņu akcijām, tas pats arī attiecas uz bezmaksas griezieniem. Tomēr, mēs neesam atstāti tukšām rokām, viņi mums piešķīra 50% bonusu jūsu pirmajam depozītam. Ieinteresēja? Katrā ziņā, turpiniet lasīt.

betsafe Welcome Bonuss

Šis betsafe Welcome Bonuss ir radīts, lai palīdzētu tev spēlēt Jack Hammer 2: Fishy Business ar īstu naudu, atalgojot ar bezmaksas naudu, kad tu veic depozītu. Šobrīd tas ir 50% bonuss tavam pirmajam depozītam līdz pat €100 pieejams. Labas ziņas turpina nākt tev patiks, cik viegli tu vari saņemt to promo. Pievērs uzmanību pogai tieši zem šīm rindiņām un nospied to. Protams, ka tev būs nepieciešams depozīts. Minimālā pieņemtā summa ir €5. Šī kazino piedāvājuma ideja ir samērot visu, ko tu ieliec, tāpēc paturi to prātā, izvēloties depozīta summu. Tas var būt ļoti labs ieguldījums.


Spēlē tagad betsafe 

Kā pierakstīties ar betsafe:

 • 1. solis: Vispirms, aktivizē betsafe bonusu, noklikšķinot caur šo apskatu.
 • 2. solis: Ej uz Join Now pogu un nospied to, lai reģistrētos. Ievieto lietotāja vārdu, savu e-pastu un izdomā paroli.
 • 3. solis: Trešais solis ir depozīta veikšana. Tagad jums ir par betsafe iepazīšanās bonuss par 50% līdz 100 € iepazīšanās bonuss ir aktivizēti. Uzspēlējiet Jack Hammer 2: Fishy Business ar īstu naudu!


Spēlē tagad betsafe 

Ievads

Vai Crime-tematikas spēļu automāti ir tavs iecienītākais hobijs? Šis lieliskais NetEnt automāts varētu būt tieši tas, ko tu meklē. Pat ja tu neesi tik ieinteresēts Crime-tematikas automātos, iegriez – tas pat varētu ierindoties tavu labāko tiešsaistes spēļu automātu topa augšgalā. Šajā Jack Hammer 2: Fishy Business apskatā mēs aptversim visas nianses – bet vispirms sāksim ar pamata funkcijām.

 • Šīs spēles celiņi ir numurēti no 1 līdz 5, kas ir mēreni standarta, tieši tā pat kā 99 izmaksu līnijas.
 • Minimālā likme, lai spēlētu Jack Hammer 2: Fishy Business ar īstu naudu ir 0.5 €.
 • Ir pieejama arī Jack Hammer 2: Fishy Business mobilā versija.
 • Tev nāksies upurētu nedaudz laika, lai saprastu šīs mind-blowing spēles noteikumu grāmatu, bet tas nav daudz prasīts, lai varētu spēlēt šo unikālo slotu.
 • Kad runa ir par lieliem laimestiem Jack Hammer 2: Fishy Business slotā, tu vari look forward to 990000 coins or €495000 in cash.
 • Šī Jack Hammer 2: Fishy Business RTP ir 97.1%. Izklausās daudzsološi, vai ne? Mēs atgriezīsimies pie spēļu automātu RTP tēmas.


Spēlē tagad betsafe 

Jack Hammer 2: Fishy Business džekpots

Tas var šķist dīvaini, bet ar Jack Hammer 2: Fishy Business online slot džekpots nav iekļauts. Tātad, Jack Hammer 2: Fishy Business džekpota vietā jums ir Jack Hammer simbols , kas palielina jūsu kontu par 500x no jūsu likmes. Nu, ja liekat augstāko likmi €250, tas var ļaut jums nopelnīt €125000 par katru likmi. Ar to vajadzētu pietikt, lai pievērtu acis uz to, ka nav džekpots, vismaz uz kādu laiku.


Spēlē tagad betsafe 

Spēlēšanas Knifi

Lasiet sekojošos norādījumus un spēlējiet Jack Hammer 2: Fishy Business tiešsaistē par īstu naudu, ar lieliem panākumiem. Laimesti tiek izmaksāti, kad esat starp 3 un 5 identiskiem simboliem līnijā no left to right. Likmes izvēle ir diezgan intuitīva. Monētu izmērus izvēlas izmantojot vērtību slēdžus. Lielāki iestatījumi padara visas uzvaras apjomīgākas Izmēģiniet iesaistīt Spin pogu. Lai gan lieliska, šī spēle pirmajā mirklī var šķist mulsinoša. Spēles sarežģītība pirmajā acumirklī var šķist nomācoša. Lēnām sekojiet soli-pa-solim norādēm , tomēr gadījumos, ja neesat pārliecināts par kādu no spēles daļām, vienkārši ieskatieties spēles noteikumos.

1. solis: Spēlēt Jack Hammer 2: Fishy Business ar īstu naudu vai bez maksas?

Tagad atliek tikai izlemt, vai dosieties uz bezmaksas spēles testēšanas versiju vai pro versiju ar īstām likmēm, kad vēlaties sākt spēlēt Jack Hammer 2: Fishy Business tiešsaistē. Tas parasti arī ir iemesls, Bet – betsafe nepiedāvā demo versiju. Tādēļ nekas neatliek kā vien spēlēt Jack Hammer 2: Fishy Business ar īstu naudu, lai laimētu lielāko laimestu no €125000 ja uzgriežat 5 no vislabak maksājošajiem Jack Hammer simboliem.

2. solis: Izvēlieties summas apjomu

Jūsu likmes summa ir pilnībā elastīga visu Jack Hammer 2: Fishy Business īstās naudas spēlēšanas laiku, ļaujot to pielāgot kur un kā vēlaties, atkarībā no jūsu spēles stratēģijas. Izmantojiet zemāko likmi €0.5, vai palieliniet līdz pat €250. Un neaizmirstiet, ka NetEnt spēlei ir mazākas, bet jaukas un atkārtotas izmaksas, tas nozīmē, ka varat uzlikt mazāku likmi uz 5-spolēm un tāpat saņemt labu peļņu. Ir iespējams izmantot monētas, lai spēlētu šo Crime-tēmas spēli. , bet jums ir iespēja palielināt vai samazināt monētas vērtību, un tas var svārstīties no €0.01 līdz €0.5. Likmju iestatīšana ātri un bez grūtībām ar noderīgām Bet Max pogu.

3. solis: Grieziet

Nav ļoti izplatīti starp spēļu automātiem ar tik stilīgu grafiku nepiedāvāt izmaksu līniju izvēli, bet Jack Hammer 2: Fishy Business patiesībā tādas nav. Ir tikai viena iespējā – spēlēt uz visām 99. Un varbūt tā arī labāk – spēlējot ar visiem līniju laukumiem palielinās jūsu uzredzes laimēt. Tāpēc nepārdzīvojiet un uzklikšķiniet Spin pogu. Ir pat iespējams paātrināt spoļu ātrumu, nospiežot Jack Hammer 2: Fishy Business Turbo taustiņu, un jūs varat atvilkt elpu ar Auto Play. Pilnu jaudu uz priekšu, lai sākas jautrība!


Spēlē tagad betsafe 

Instrukcijas

Kā jau iepriekš minējām, Jack Hammer 2: Fishy Business nav standarta spēle. Ir nepieciešama koncentrēšanās un laiks, pirms jūs patiešām varēsiet izbaudīt šo NetEnt spēļu automātu. Par laimi, noteikumi ir pietiekoši skaidri un ļoti noderīgi. Lūk, kas jums jāzina:

 • Izmaksas tiek veiktas saskaņā ar vinnestu tabulas noteikumiem; ieslēdziet to, nospiežot ikonu
 • Ja iegūsiet vienādus 3 simbolus, saņemsiet laimestu. Protams, tikai tad, ja tie atrodas blakus viens otram.
 • Noteikumi paredz noteiktu99 līniju skaitu, kurās veikt likmes
 • Izmaksas līnijas peļņa tiek reizināta ar līnijas likmi
 • Izmaksas tiek izsniegtas no pa kreisi esošiem ruļļiem uz labējiem ruļļiem izņemot scatter vinnestu – tas maksā visos virzienos
 • Vairāki vinnesti dažādās izmaksu līnijās tiks saskaitīti
 • Ja jums ir vairāki vinnesti vienā izmaksu līnijā, jūsu konts kļūs bagātāks tikai par vienu no tiem – augstāko
 • Scatter vinnestu izmaksas un izmaksu līniju vinnesti tiks summēti
 • Vienīgā iespējamība ieraudzīt aizvietotāju jeb wild ir uz ruļļiem 2, 3, 4 un 5
 • Ja spēļu programmatūrā vai iekārtā ir darbības traucējumi, tad visi vinnesti un izmaksas tiek uzskatīti par spēkā neesošiem, un šīs likmes tiks atmaksātas
 • Piezīme: betsafe noteikumi un nosacījumi jums izklāstīs visu, kas notiek, ja nepabeidzat spēli, kā arī pavēstīs laiku, kas paiet līdz neaktīvās spēles automātiskai izbeigšanai

Celiņi un Izmaksu līnijas

Lemjot par celiņu skaitu, NetEnt izlēma, ka šai aizraujošajai spēlei vajadzētu 5. Kurss, kurā 5 spoles griežas spēlē Jack Hammer 2: Fishy Business ir no visaugstākās līnijas uz leju. Faktiski, kad tu griez šo gludi spēlējamo spēļu automātu, viss, kas tev jādara, ir jāplāno, kā tu laimēsi. Koncentrējies uz Jack Hammer 2: Fishy Business simboliem un iemācies tos labi, lai vari identificēt pastāvīgos laimestus, tiklīdz tie parādās. Celiņiem ir 13 kvadrātiņi, kas apstājas randomā, ieskaitot wild un scatter simbolus.


Spēlē tagad betsafe 


Tāpat kā jebkurā citā spēļu automātu spēlē arī Jack Hammer 2: Fishy Business ir izmaksu līnijas, kas sniedzas pār tās 5 ruļļiem, un tās ir domātas izmaksu apmēra noteikšanai. Tajā ir 99 izmaksu līnijas, kas sniegs jums 495000 €. Visu izmaksu līniju izmantošana Jack Hammer 2: Fishy Business ir labākā izvēle. NetEnt nevēlējās, lai jūs par to uztrauktos, tādēļ viņš atspējoja šo iespēju. Turklāt NetEnt ir izlēmis piešķirt Jack Hammer 2: Fishy Business līnijām no kreisās uz labo pusi ejošu izmaksas virzienu. Tie jums nopelnīs biežus vinnestus. Un ar 99 izmaksu līnijām, jūs pametīsiet spēli ievērojami bagātāks.

Maksimālais Balvu Simbols

Pievērsiet īpašu uzmanību džekpota simbols, kas mums piešķir vislielāko balvu, Jack Hammer. Kad jūs redzēsiet 5 no šiem cilindriem nostājamies līnijā, jūsu laimests palielināsies par 500x jūsu līnijas likmi. Lai laimētu €125000, jums būs nepieciešams ieguldīt – visu 99 paylines aktīvs, un €250 likmi par katru griezienu.

Simboli Un Cilindri

NetEnt kopā iekļāva 13 simbolus šajā tiešsaistes spēlē. Papildus Jack Hammer ko mēs jau esam apsprieduši, šis aizraujošs slots arī ietver:

 • Otrais vislabāk maksājošais Pearl simbols, apbalvojot 250x līnijas likmei
 • Don Crabby ikona maksās 150x par līniju
 • Goons simbols, kas arī maksā salīdzinoši labi – 100 reizes vairāk par jūsu rindas likmi
 • Harbor simbols, kas rada 35x likme katrā rindā
 • The Microphone ikonas balvas vismazāk peļņu nesošais reizinātājs par 15x rindas likmi.

Papildus Simboli

 • Wild daļa
 • Free Spin scatter cilindrs

Wild

Jums nebūs nekādu problēmu atrast wild ikonu Jack Hammer 2: Fishy Business . Tas ir tik acīmredzami apzīmēts – Wild. Wild var aizstāt jebkuru no 13 dažādiem simboliem iekš Jack Hammer 2: Fishy Business uz jebkurām no 99 uzvaras līnijām. Šis slots piešķirs jums šo papildu vērtību, ja tas parādīsies spolēs 2, 3, 4 un 5. Ar Wild ir grūti palaist garām uzvaru iekš Jack Hammer 2: Fishy Business!


Scatter Simbols: Free Spin

Vēl viens visu laiku iecienītākais simbols iekš Jack Hammer 2: Fishy Business ir Scatter. Scatter simbolam tika piešķirts nosaukums Free Spin. Lieta par Jack Hammer 2: Fishy Business scatter kas visiem patīk, ir tas, ka to neierobežo 99 līnijas. Tas maksā uz jebkuras pozīcijas. Ar šo neatvairāmo Free Spin scatter jūs arī varētu iekustināt brīvo griezienu spēli.


Īpašās Funkcijas

Tagad, kad esam snieguši detalizētu informāciju par regulāro spēles gaitu šajā brīnumainā spēļu automātu spēlē, dosimies soli tālāk.

Bezmaksas Griezienu Spēles

Bezmaksas griezieni ir vēl viena bonusa funkcija Jack Hammer 2: Fishy Business kas ļauj jums spēlēt raundus Jack Hammer 2: Fishy Business bez likmēm, bet tomēr nopelnīt naudu. Tas ir Free Spin simbols kas, starp citu, ir spēļu automāta Scatter, šķiet, ka tas liecina par nākamā posma sākumu. Šie bezmaksas griezieni var tikt atkārtoti līdz pat 20 raundiem .

Vai NetEnt izveidoja Jack Hammer 2: Fishy Business Video Spēļu Automātu?

Pilnīgi noteikti! Kā jau video spēļu automātu spēlei, šai melanholiskajai spēlei piemīt moderna grafika, arī skaņas ir saskaņotas ar tās Crime tematu.

Mūzikas celiņš

Nav vērts satraukties par mūziku. Jūs dzirdēsiet tikai ierastos videospēļu skaņas efektus. Nepārsteidz tas, ka video slots ietver izvēlni ar skaļuma taustiņiem.

Jack Hammer 2: Fishy Business Lejupielāde

betsafe lejupielāde neeksistē. Vienīgais veids, kas palicis ir vienkāršais risinājums spēlēt Jack Hammer 2: Fishy Business tiešsaistē. Lejupielādes procedūra aizņem vairāk laika un vietas datorā, tāpēc šie tiešsaistes kazino, kas iekļauj šo 5-spoli vai šie moment-spēles kazino ir daudz ērtāki lietošanā. Izdzēsiet domas par Jack Hammer 2: Fishy Business lejupielādi, un tikai atcerieties pierakstieties betsafe jau tūlīt, vienkārši uzklikšķiniet zemāk un vienkārši nomērķējiet laimēt lielāko laimestu iekš Jack Hammer 2: Fishy Business kas sniedzas līdz pat 495000 €.


NetEnt Fakti un Skaitļi

Galvenā Adrese: Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Interneta Mājaslapa: https://www.netent.com/
Operations: Tiešsaistes un Mobilās Spēles, Spēļu Risinājumi
Dibinātājs: Pontus Lindwall
Dibināšanas gads: 1996
Spēlē tagad betsafe 


Ir kādi jautājumi?

Ja jums radies kāds jautājums par Jack Hammer 2: Fishy Business spēlēšanu vai betsafe noteikumiem un nosacījumiem, ielūkojieties šeit:

Kas ir RTP?

RTP ir akronīms no Return to Player, kas ir aprēķināts izmaksu procents no Jack Hammer 2: Fishy Business algoritma garākā laika posmā. Tas vienmēr tiek izteikts procentos, parasti RTP spēļu automātos ar 99 maksāšanas līnijām visticamāk svārstīsies no 93% līdz 96%.

Vai Jack Hammer 2: Fishy Business RTP likme ir laba vai slikta?

Spēlētāji izjutīs adrenalīna pieplūdumu, spēlējot šo moderno spēļu automāta spēli, ņemot vērā, ka Jack Hammer 2: Fishy Business RTP likme ir 97.1%, kas var atnest kaudzi naudas!

Kā es varu izmaksāt savus laimestus?

Savas naudas iegūšana no NetEnt spēles tiešām nav nekas sarežģīts. Laimētā nauda nonāks tavā betsafe kontā. Tagad izvēlies kā izmaksāt naudu , un tas ir pēdējais solis. Mēs taču teicām, ka tas ir vienkārši. Kā arī, ir iespējams lūgt palīdzību betsafe klientu atbalsta centram, lai iegūtu plašāku informāciju par ierobežojumiem.

Vai jebkādas kredītkartes tiek pieņemtas kā izmaksas metode?

Iegaumējiet, ka jūs nevarat izmantot MasterCard, tikai Visa .

Vai Paypal ir pieejams?

Nē, nav iespējams betsafe veikt naudas izmaksas ar Paypal. Ja jums jau sāp galva no pārlieku lielās izvēles , vienkārši izvēlieties bankas pārskaitījumu.

Vai es arī varu izmēģināt Jack Hammer 2: Fishy Business bezmaksas spēles režīmu?

Diemžēl, Jack Hammer 2: Fishy Business bezmaksas spēle šobrīd nav pieejama.

betsafe Lietotne

Jack Hammer 2: Fishy Business lietotne neeksistē. Ja jums ir vēlme griezt šo spēļu automātu iPad vai citos planšetdatoros, dodieties uz betsafe mājaslapu, jo jūs varēsiet izklaidēties ar daudziem citiem attīstītiem spēļu automātiem izvēlētajā pārlūkā. Uzmanieties no mājaslapām, kuras cenšas jums izkrāpt naudu, pārdodot betsafe lietotni, tās ir tikai viltus grabažas!

Spriedums

Jack Hammer 2: Fishy Business Plusi: Mīnusi:
Pieredze:
Atlīdzības:
Wildi(nezināmie):
Spēlē Mobilajā Ierīcē:
Bezmaksas Spēles:
Grafika:
Bonusa Spēles:
Spēlē tagad betsafe