Spēlē tagad betsafe 

Magic Portals Online

Spēlē Šeit: betsafe
Magic Portals Bezmaksas Griezieni: Nav Pašreizēja Piedāvājuma
Iepazīšanās Bonuss: 50% Līdz €100
Atbloķē Bonusu: Izmanto Mūsu Saiti!

Šajā pārskatā jūs saņemsiet visu informāciju par to, kā spēlēt Magic Portals tiešsaistē, bet arī par to, kā iegūt vislabāko tiešsaistes spēļu automātu pieredzi. Pirmkārt, jums vajadzētu apsvērt iespēju iegūt jaunu betsafe kontu, vienkāršs process, kas prasa tikai minūtes. Noklikšķiniet uz augstāk norādītās pogas.

Spēlē Magic Portals pie betsafe

betsafe, vieta, kur būt, ja jūs vēlaties spēlēt Magic Portals un citu Fantasy-tēmu vērtīgās NetEnt tiešsaistes spēļu automātu spēles. Ir arī pieejams betsafe bonuss. Pašreizējais betsafe piedāvājums ir betsafe iepazīšanās bonuss jūsu pirmajam depozītam – 50% €100.


Spēlē tagad betsafe 

betsafe Bezmaksas griezieni

Bezmaksas Griezieni ir vienkārši lieliski, vai ne? Acīmredzot, kāds no betsafe nepiekrīt. Nākamā lieta ir pārbaudīt kādi citi bonusi tiek piedāvāti.

betsafe Bez Depozīta Bonuss

Neceriet uz betsafe bez depozīta bonusu, jo tā nav viena no viņu akcijām, tas pats arī attiecas uz bezmaksas griezieniem. Tas varētu parādīties drīz, cerams. Taču viņiem ir 50% bonusu jūsu pirmajam depozītam. Ieinteresēja? Katrā ziņā, turpiniet lasīt.

betsafe Welcome Bonuss

Vai tu neesi pārliecināts par to, kā strādā depozītam pielīdzinātais bonuss, un kā tu to vari izmantot, lai spēlētu Magic Portals uz īstu naudu tiešsaistē? Paņemsim betsafe Welcome Bonusu kā piemēru. Šobrīd tas ir 50% bonuss tavam pirmajam depozītam līdz pat €100 pieejams. Viens klikšķis zemām, uz pogas tekstā, un tas ir tavs. Ir nepieciešams depozīts: €5. Tomēr, visloģiskās šķiet ir veikt pēc iespējas lielāku depozītu. Tādā gadījumā, bezmaksas bonusa summa būs arī krietni vien lielāka.


Spēlē tagad betsafe 

Kā pierakstīties ar betsafe:

 • 1. solis: Vispirms, aktivizē betsafe bonusu, noklikšķinot caur šo apskatu.
 • 2. solis: Šis ir reģistrēšanās solis – ievieto vajadzīgo info, lai pierakstītos.
 • 3. solis: Veiciet depozītu un saņemiet par betsafe iepazīšanās bonusu par 50% līdz 100 €. Spēlē Magic Portals tiešaistē tagad!


Spēlē tagad betsafe 

Pārskats

Vai Fantasy-tematikas spēļu automāti ir tavs iecienītākais hobijs? Šis lieliskais NetEnt automāts varētu būt tieši tas, ko tu meklē. Pat ja tu neesi tik ieinteresēts Fantasy-tematikas automātos, iegriez – tas pat varētu ierindoties tavu labāko tiešsaistes spēļu automātu topa augšgalā. Šajā Magic Portals apskatā mēs aptversim visas nianses – bet vispirms sāksim ar pamata funkcijām.

 • Ieraugi 5 celiņus šajā Magic Portals. Tas nav nekas neparasts, ka slotiem ir pāra skaits celiņu. NetEnt tos ir izstrādājis tā, lai būtu ne mazāk kā 25 līnijas.
 • Ja tu tikai tagad uzsāc, pieturies pie minimālās likmes un spēlē Magic Portals uz īstu naudu ar 0.25 € par derībām.
 • Protams, tu vari pamēģināt uzgriest Magic Portals mobilo versiju arī savā telefonā.
 • Ir ieteicams rūpīgi izlasīt šī slota noteikumus, jo NetEnt ir nopietni piedomājis, lai padarītu tos daudz interesantākus par taviem parastajiem slotiem.
 • Lielākais atalgojums ir 64000 monētās vai €64000 skaidrā naudā.
 • Tā informācijas daļa, par kuru visi visvairāk grib uzzināt ir Magic Portals RTP. The number you are looking for is 96.6%. Ar šo pietiek, lai tam pievērstu uzmanību. Turpini lasīt, lai atklātu, kas to padara tik svarīgu tiešsaistes spēļu automātā.


Spēlē tagad betsafe 

Magic Portals džekpots

Šajā NetEnt spēlē iekļauti tiešsaistes spēļu automātu džekpoti. Tomēr, lai kompensētu to, Red-haired Sorceress symbol piedāvā sava veida Magic Portals džekpotu, kurš, ja laimēts, var patiešām palielināt jūsu laimestus, palielinot likmes 500 reizes. Piemēram, liekot maksimālo likmi €250 uz katra grieziena, var ļaut jums laimēt €64000. Tātad, mēs esam pārliecināti, ka ar šo vairāk nekā pietiek, lai kompensētu to, ka nav džekpots, vai ne?


Spēlē tagad betsafe 

Mācies Spēlēt

Lūk, vienkāršākais no ceļvežiem, kā spēlēt Magic Portals tiešsaistē ar īstu naudu: Spēles mērķis ir savienot vismaz 3 un pēc iespējas vairāk no 5 līdzīgu simbolu vienā rindā no left to right. Tiklīdz ieiesiet Magic Portals, jūs tiksiet nostādīts izvēles priekšā – izvēlieties monētas lieluma pogu lai apstiprinātu likmi. Tas palielina jūsu likmi, kā arī daudzumu, ko varat laimēt. Lai veiktu pirmo griezienu, vienkārši uzspiediet uz Spin pogas. Tomēr, pirms to darāt, pārliecinieties, ka esat izlasījis instrukcijas. Spēli ir grūtāk saprast, nekā jūsu ierastos spēļu automātus. Cerams, ka ar spēles soli-pa-solim instrukcijām būs pietiekami, lai cīnītos ar neskaidrību un izlasiet noteikumus, jo tos ir vienkārši izprast.

1. solis: Vai man spēlēt Magic Portals ar īstu naudu?

Mēs vēlamies palīdzēt jums izlemt, vai spēlēsiet Magic Portals tiešsaistē par faktisko valūtu, vai vēlaties iegriezt jautro bezmaksas versiju. Bet ziniet, ka balva €5000 par līniju tiks piešķirta tikai tad, ja spēlēsiet īstas naudas spēli. Demo spēle ir jautra, bet, finanšu ziņā jūs neko nesaņemsiet. Vairums NetEnt tiešsaistes kazino piedāvā abas iespējas, tomēr, betsafe nolēma to visu padarīt vienkāršāku un iztikt bez demo spēles, Jūs esat šeit lai iegūtu maksimālo balvu €5000 par līniju balvu, lai vai kā, spēlējiet Magic Portals īstas naudas spēli tagad.

2. Solis: Izlemiet sava kredīta vērtību

Likmes lielums Magic Portals īstā naudā ir brīvi maināms, un atkarīgs tikai no jums. NetEnt deva jums iespēju mainīt to kā un kad jums ērtāk. Jūs varat iestatīt to uz minimumu: €0.25, vai uzlikt tik daudz kā €250 vienā griezienā. paturiet prātā, ka 25 līnijas laukumi neizmaksā tik viegli vai ātri. Tomēr, kad laimesti tiek iegūti, tie ir satriecoši! Ir iespējams izmantot monētas, lai spēlētu šo Fantasy-tēmas spēli. Šī stilīgā un šovinistiskā spēļu automātu spēle ļauj jums iestatīt monētas vērtību starp €0.01 un €1 par monētu, un kopējais monētu skaits vienā rindā svārstās starp 1 un 10 monētām. Likmju iestatīšana ātri un bez grūtībām ar noderīgām Bet Max pogu.

3. solis: Grieziet

Ja jūs vēlaties izvēlēties jūsu izmaksu līnijas iekš Magic Portals, ziniet, ka tas nav iespējams. Tas ir diezgan dīvaini priekš tik skaista dizaina spēles, bet ir tā kā ir. Ir tikai viena iespējā – spēlēt uz visām 25. Bet tai obligāti nav jābūt sliktai lietai; suns aprakts tajā, ka ar kopsummā līnijām jūs akumulēsiet krietni vairāk laimesta. Nekavējieties, nospiežat Spin pogu. Magic Portals ir arī Turbo iespēja, kas nosūta 5 griezienus ļoti ātri, papildu tam, ir pilnīga Auto Play funkcija, kas atgrožo spoli un ļauj tai griezties pašai. Tagad mēs esam gatavi sākt griezt Magic Portals!


Spēlē tagad betsafe 

Instrukcijas

Šobrīd jūs jau būsiet sapratis, ka Magic Portals nav vienkārša 5-ruļļu spēļu automātu spēle. Noteikumu lasīšana dažreiz mēdz būt garlaicīga, taču šajā gadījumā tie ir ļoti svarīgi, jo jums tiks sniegtas plašākas iespējas nokļūt Magic Portals vinnētāju tronī. Patērējiet zināmu laiku un iepazīstieties ar pārskatu par noteikumu izvēlni:

 • Izmaksu tabulas ikona, kuru atradīsiet savā ekrānā, sniegs detalizētu informāciju par izmaksām
 • Laimesti tiek izmaksāti par jebkuriem 3 vai vairāk atbilstošiem, blakus esošiem simboliem
 • Jums ir jāveic likmes katrā izmaksu līnijā no dotajām 25
 • Līniju likmes tiek reizinātas ar izmaksu līniju vinnestu vērtību.
 • Vinnestu izmaksa sākas ar rulli kreisajā pusē un tiek veikta virzienā no kreisās uz labo pusi uz secīgajiem ruļļiem, izņemot scatter vinnestu, kas tiek izmaksāts jebkādā dotajā kārtībā
 • Vairāku vinnestu gadījumā dažādās izmaksu līnijās, rezultāts tiks summēts.
 • Ja iegūsiet vairāk par vienu vinnestu, jums tiks izmaksāts tikai augstākais
 • Izmaksu līniju vinnesti tiks pievienoti jebkādiem Scatter (scatter) vinnestiem
 • Izkaisīto laimestu jeb scatter var ieraudzīt uz ruļļiem 1 un 5
 • Ja dotajā spēļu automātā radīsies programmatūras vai iekārtas darbības traucējumi, tad izmaksas un vinnesti tiks uzskatīti par nederīgiem, taču visas likmes kvalificēsies to atmaksai
 • Piezīme: Aplūkojiet betsafe noteikumus un nosacījumus, lai uzzinātu, kādi noteikumi attiecas uz nepabeigtajām kārtām, un pēc cik ilga laika neaktīvā spēlēšana tiks automātiski izbeigta

Celiņi un Izmaksu līnijas

Strādājot pie šī slota ražošanas, NetEnt radīja to par modern slotu ar 5 celiņiem. Šie celiņi perfekti piestāv Fantasy-tematikas dizainam. Labi pazīstamais virziens lejup ir vienīgais virziens, kurā šie 5 celiņi kustas populārajā Magic Portals. Tādējādi ir iespējams, griežot celiņus šajā satriecošajā spēlē, fokusēties vienīgi uz lielo laimestu iegūšanu. Iemācies katru Magic Portals slota simbolu pamatīgi, jo tie var kļūt par taviem dārgākajiem draugiem un atnest tev bagātīgus, bet retus laimestus. 11 attēli ir tas, ko redzēsi uzlecam bez īpašas secības, ieskaitot slota wild un scatter simbolus.


Spēlē tagad betsafe 


Parasti izmaksu līnijas palīdz noteikt vinnestu apmēru, un Magic Portals nav izņēmums. Tiek piedāvātas 25 līnijas; jo vairāk jūs izvēlēsieties, jo tuvāk būsiet vinnestam šis 64000 € vinnests. Labākā vinnētāja stratēģija attiecībā uz Magic Portals izmaksu līnijām ir izmantot tās visas. Par laimi šī NetEnt versija neļauj mainīt izmaksu līniju skaitu – visas 25 vienmēr ir aktīvas. Turklāt NetEnt ir izvēlējies virzienu no kreisās uz labo pusi Magic Portals līnijām. Ar vinnestiem, kas ir palieli, pat ja diezgan reti, un visām šīm līnijām esot ieslēgtām, jūsu betsafe konts varētu kādā brīdī gluži vai plīst pušu.

Vislabāk Apmaksātais Simbols

Nevarat pārtraukt domāt par laimestiem? Tad iepazīstiet tuvāk spēles džekpota simbolu, Red-haired Sorceress. Kad jūs iegūstat 5 no tiem, jūs dabūjat 500x līnijas likmei. Jūs varat cerēt iegūt 5 no šiem cilindriem uz aktīvās līnijas, jo tad 500 reizes vairāk par līnijas likmi būs tavs – vai €5000 ja tu uzliksi €10 uz visu 25 paylines.

Vairāk Par Simboliem

NetEnt kopā iekļāva 11 simbolus šajā tiešsaistes spēlē. Papildus Red-haired Sorceress ko mēs jau esam apsprieduši, šis patīkams un draudzīgs slots arī ietver:

 • Nākamais labākais Sorcerer simbols, ar savu 300x rindas likmi
 • Ne tik slikti maksājošie Blue-haired Sorceress simbols kuru izmaksa ir līdz 200x par rindu
 • Red Dragon simbols piešķirot 175x rindas likmi
 • Gandrīz pašās beigās ir Owl simbols, kas atdod 150x jūsu rindas likmei
 • Ice Sphere simboli, kas apbalvo vismazāk šajā spēlē – 50x likmei par rindu

Bonusa Simboli

 • Wild skaitlis
 • Free Spins scatter cilindrs

Wild

Spēles wild simbols Magic Portals ir viegli atrodams . To sauc par Wild. Šī Fantasy-stila Wild cilindrs var aizvietot jebkuru no 11 citiem simboliem šajā video spēlē. Ja jums bieži neveicas ar Wild, vienīgais skaidrojums ir tāds, ka jūs ir nolādējusi mūmija!


Scatter Simbols: Free Spins

Ir vēl viens glīts cilindrs Magic Portals, to sauc par Scatter. Tas tiek saukts par Free Spins. Pievērsiet uzmanību faktam, ka Magic Portals scatter nav definēts ar 25 līnijām nevienā veidā: tas maksā jums naudu, jebkur, kur uzkrīt. Tomēr, jūs varat tos atrast tikai uz spolēm 1 un 5. Neticamais Free Spins scatter arī iesāk brīvo spinu spēli.


Papildus Funkcijas

Šim slotam piemīt ļoti daudz ko noteikti izbaudīs Fantasyfani.

Bezmaksas Griezienu Raunds

Dažreiz šīs spēles laikā Magic Portals, katra spēlētāja sapnis piepildās – tā nav maģija, tie ir Magic Portals bezmaksas griezieni! Par dažiem raundiem, jūs varat dzīvot sapni pelnot naudu, nemaksājot pat par spēlēšanu. Free Spins figūra – pazīstama kā Magic Portals Scatter, uzsāk šo papildus funkciju. Bezmaksas griezieni tiks piemēroti 10 raundiem .

Vai Magic Portals ir Video Spēļu Automāts?

Pilnīgi noteikti! Kā jau video spēļu automātu spēlei, šai mirdzošajai spēlei piemīt moderna grafika, arī skaņas ir saskaņotas ar tās Fantasy tematu.

Skaņas

Iegūt pilnīgi Fantasy-tematisku spēli ir labākais scenārijs, vai ne? Tāpēc NetEnt gribēja lai izbaudat Magic Portals pilnībā, iekļaujot Fantasy-tematiskus audio efektus, kas labi sader ar labāko dizainu.

Programma betsafe

Bez-izvēles betsafe lejuplāde nozīmē, ka jums nav citas iespējas, kā vien spēlēt Magic Portals tiešsaistē. Lejupielādes procedūra aizņem vairāk laika un vietas datorā, tāpēc šie tiešsaistes kazino, kas iekļauj šo 5-spoli vai šie moment-spēles kazino ir daudz ērtāki lietošanā. Pārstājiet domāt par Magic Portals lejuplādi tūlīt pat, pārliecinieties piereģistrējieties ar betsafe tūlīt pat, – viss kas nepieciešams ir, uzklikšķināt uz zemāk esošās pogas un noķeriet to 5000 € maksimālo laimestu uz katras uzvaras līnijas.


Informācija par NetEnt:

Adrese: Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Interneta Mājaslapa: https://www.netent.com/
Produkti: Spēļu Risinājumi, Tiešsaistes un Mobilās Spēles
Dibinātājs: Pontus Lindwall
Active since: 1996
Spēlē tagad betsafe 


Jautājumu un Atbilžu Sadaļa

Šeit atrodami daži biežāk uzdotie jautājumi par betsafe Magic Portals spēļu automātu spēlēšanu:

Kas ir RTP?

RTP ir saīsinājums no Return to Player procenta, kas ir atvasināts no ievāktās statistikas par Magic Portals izmaksām ilgā laika posmā. Sagaidiet vidēji no 93% līdz 96% tiešsaistes spēļu automātos, kuros ir 25 maksāšanas līnijas.

Vai Magic Portals RTP likme ir laba vai slikta?

Laimestu izmaksāšana

Visi tavi laimesti no šīs NetEnt spēles var tikt saņemti pāris soļos. Visa tava nopelnītā nauda atrodas tavā betsafe kontā. Tu vari izvēlēties veidu, kā pārskaitīt laimēto naudu , un viss. Protams, ja tev ir nepieciešama palīdzība, vienmēr ir iespējams sazināties ar betsafe klientu apkalpošanas servisu.

Vai ir iespējams veikt izmaksas ar kredītkartēm?

Jūs nevarat paļauties uz MasterCard betsafe, bet Visa var izmantot .

Vai varu veikt izmaksu uz savu Paypal kontu?

Ne gluži, betsafe Paypal izmaksas netiek atļautas. Bankas pārskaitījums ir droša un vienkārša izvēle.

Vai ir iespējams spēlēt Magic Portals bez maksas?

Mums ļoti žēl par to, ka nav Magic Portals bezmaksas spēles, tā pat netika apsvērta pie betsafe.

Magic Portals Lietotne

Magic Portals lietotne neeksistē. Tādēļ, ja vēlaties izmēģināt ko līdzīgu šai spēlei iPhone vai Android viedtālrunī, jums jādodas uz betsafe mājaslapu un jāmēģina griezt neskaitāmi daudz citu animētu spēļu no pārlūka. Tomēr uzmanieties no mājaslapām, kuras pārdod betsafe lietotni, jo tās visas ir neīstas!

Kopsavilkums

Magic Portals Plusi: Mīnusi:
Bonusa Funkcijas:
Pieredze:
Bezmaksas Griezienu Funkcijas:
Mobilā Spēle:
Īpaši Simboli:
Grafika:
Izmaksa:
Spēlē tagad betsafe