Spēlē tagad betsafe 

Mythic Maiden Online

Spēlē Tiešsaistes Spēļu Automātus Šeit: betsafe
Iegūsti Bonusu Tagad: Izmanto Mūsu Saiti!
Iepazīšanās Bonuss: 50% Līdz €100
Mythic Maiden Bezmaksas Griezieni: Šobrīd Nav Piedāvājuma

Šis pārskats tiecas sniegt jums visu nepieciešamo informāciju, lai spēlētu Mythic Maiden tiešsaistē un ar to panāktu labāko tiešsaistes spēļu automātu pieredzi. Pirmkārt, jums vajadzētu apsvērt iespēju iegūt jaunu betsafe kontu, vienkāršs process, kas prasa tikai minūtes. Noklikšķiniet uz augstāk norādītās pogas.

Spēlē Mythic Maiden pie betsafe

betsafe ir moderns tiešsaistes kazino, kur jums ir iespēja spēlēt Mythic Maiden, kā arī virkni citas labi maksājošas NetEnt spēļu automātu spēles. Turklāt, jūs arī varat iegūt jauku betsafe bonusu. Panāciet tuvāk un apskatiet dienas īpašo bonusa piedāvājumu: īpašs piedāvājums jūsu pirmajam depozītam – 50% atbilst betsafe iepazīšanās bonusam līdz €100.


Spēlē tagad betsafe 

betsafe Bezmaksas griezieni

Bezmaksas Griezieni ir labākais tiešsaistes spēļu automātu bonuss – taisnība vai meli? Jūs atbildējāt taisnība, vai ne? Nepareizi. betsafe akcijas ir vērstas uz pavisam citu virzienu. Apskatīsim citus bonusus un kuponus, ko tie piedāvā.

betsafe Bez Depozīta Bonuss

Neceriet uz betsafe bez depozīta bonusu, jo tā nav viena no viņu akcijām, tas pats arī attiecas uz bezmaksas griezieniem. Tikmēr, uzkodiet uz 50% bonusu jūsu pirmajam depozītam. Ieinteresēja? Katrā ziņā, turpiniet lasīt.

betsafe Welcome Bonuss

Vai tu neesi pārliecināts par to, kā strādā depozītam pielīdzinātais bonuss, un kā tu to vari izmantot, lai spēlētu Mythic Maiden uz īstu naudu tiešsaistē? Paņemsim betsafe Welcome Bonusu kā piemēru. Šobrīd tas ir 50% bonuss tavam pirmajam depozītam līdz pat €100 pieejams. Lai to aktivizētu, nospied uz pogas zemāk. Tavam pirmajam depozītam vajadzētu būt ne mazākam kā €5. Bet ievēro arī to, ka šis ir depozīta spēles piedāvājums, tātad jo vairāk tu iemaksā, jo vairāk bonuss naudas saņemsi.


Spēlē tagad betsafe 

Kā pierakstīties ar betsafe:

 • 1. solis: Play Now poga uzsāks betsafe bonusa aktivāciju.
 • 2. solis: Izveido jaunu lietotāja kontu. Tas aizņems tikai pāris minūtes. Vienkārši, aizpildi nepieciešamo informāciju.
 • 3. solis: Trešais solis ir depozīta veikšana. Tagad jums ir par betsafe iepazīšanās bonuss par 50% līdz 100 € iepazīšanās bonuss ir aktivizēti. Uzspēlējiet Mythic Maiden ar īstu naudu!


Spēlē tagad betsafe 

Mythic Maiden Tiešsaiste: Galvenās Iezīmes

Mēs ceram, ka tu meklēji Fantasy-tematikas spēļu automātu, jo tu tikko esi atradis vienu, kas varētu kļūt par tavu visiemīļotāko. Un ja nu ne, tad vismaz uzmet aci, jo varētu būt, ka tevī ir Fantasy-tematikas slotu mīļotājs. Vispirms iziesim cauri visām skrūvītēm un uzgriežņiem šajā Mythic Maiden apskatā pirms iegrimstam vēl dziļākās detaļās.

 • Ieraugi 5 celiņus šajā Mythic Maiden. Tas nav nekas neparasts, ka slotiem ir pāra skaits celiņu. NetEnt tos ir izstrādājis tā, lai būtu ne mazāk kā 30 līnijas.
 • The minimālā maksa ir 0.3 €.
 • Kad tu uzinstalēsi jauno Mythic Maiden mobilo versiju, tu lādēsi savu telefonu daudz biežāk.
 • Tev nāksies upurētu nedaudz laika, lai saprastu šīs mind-blowing spēles noteikumu grāmatu, bet tas nav daudz prasīts, lai varētu spēlēt šo unikālo slotu.
 • Lielākais atalgojums ir 600000 monētās vai €300000 skaidrā naudā.
 • Atdeve spēlētājam jeb Mythic Maiden RTP, īsumā ir 96.6%. Vai šis procents izklausās grandiozi? Ja tu gribi uzzināt, ko tieši tas nozīmē, turpini lasīt.


Spēlē tagad betsafe 

Mythic Maiden džekpots

Gana dīvaini, bet šī 5-spole nepiedāvā tiešsaistes spēļu automātu džekpotus. Mythic Maiden džekpota vietā jūs varat sasniegt 5 no the Shrunken Head simboliem, kas var tiešām palielināt jūsu laimestus šim NetEnt izlaidumam, pateicoties 2000x likmju palielinātājam. Jautājums ir, kā? Ja liekat maksimālo likmi €150 uz katru griezienu, jūs kļūt par €300000 bagātaks. Šāds laimests varētu būt vairāk nekā pietiekams, lai nedomātu pēc dzīšanās pēc spēļu automātu džekpota, vai ne?


Spēlē tagad betsafe 

Spēles Instrukcija

Lai laimētos, spēlējot Mythic Maiden tiešsaistē ar īstu naudu, ir daži ieteikumi, ko vēlamies jums sniegt. Lai laimētu, jums ir jāiegūst vismaz 3 atlīdzību-piemītošiem simboliem uz līnijas. Spēļu automāts maksā left to right. Tiklīdz ieiesiet Mythic Maiden, jūs tiksiet nostādīts izvēles priekšā – izvēlieties monētas lieluma pogu lai apstiprinātu likmi. Lielas likmes var arī pielīdzināt lieliem laimestiem. Atrodiet Spin pogu, un spēlējiet. Tomēr, pirms to darāt, pārliecinieties, ka esat izlasījis instrukcijas. Spēli ir grūtāk saprast, nekā jūsu ierastos spēļu automātus. Lēnām sekojiet soli-pa-solim norādēm . Protams, ir arī izvēlnes noteikumi, ja tomēr saskaraties ar kādām neskaidrībām.

1. solis: Vai man spēlēt Mythic Maiden ar īstu naudu?

Galvenais, ko sākumā izvēlēties, kādā veidā spēlēt Mythic Maiden tiešsaistē? Vai esat šeit, lai trenētos, vai esat patiess spēļu automātu eksperts, kurš ieradies, lai pamatīgi laimētu? Mirkli par to padomājiet. Vai vēl labāk, nedomājiet. Cilvēki no betsafe domā, un mēs piekrītam, ka demo versija ir tikai kā nevajadzīgs aizkavējums starp jums un €10000 balvu par līniju. Šeit vērtīgs padoms – uzreiz sāciet ar īstas naudas spēli. Vai vismaz tā tam vajadzetu būt. betsafe savā ziņā atrisināja to. Bezmaksas versija nav pieejama, tāpēc izvēlieties Mythic Maiden īstās naudas versiju uzreiz. Labā ziņa ir tā, ka varat iegūt €10000 laimestu uz katru likmi nekavējoties.

2. solis: Izvēlieties summas apjomu

Jūsu likme Mythic Maiden ar īstu naudu ir pilnībā atkarīga no jums. Pielāgojiet to, kad un ko jūsu betsafe konts nosaka, kamēr griežat. Patiesībā jūs varat likt mazāko €0.3 vai pāriet uz €150 par katru griezienu. Paturiet prātā, ka moderns spēļu automātiem ir mazāki, bet diezgan bieži laimesti, tādēļ varat likt mazākas likmes, tajā pašā laikā saņemt labus laimestus. Jūs varat izmantot monētas arī likmju likšanai šajā Fantasy-tematiskajā slotā. Šis stilīgais un neparastais spēļu automāts sniedz jums absolūtu spēku: monētu vērtība ir vismaz €0.01 un līdz €0.5 par katru monētu, un monētu daudzums uz katru likmi svārstās starp 1 un 10. Meklē ātru veidu, lai uzliktu tieši tik cik vēlies? Vienkārši uzklikšķini uz Bet Max pogas.

3. solis: Grieziet

Parasti tik sarežģīti izstrādātās spēlēs jūs varat izvēlēties uz cik daudzām no maksājumu līnijām vēlaties likt likmes. Taču, ne iekš Mythic Maiden Vienīgā izvēle ir – spēlēt visas 30. Lai vai kā, tā ir nomaskējusies svētība: kad kopējais skaits no līnijām ir tiešsaistē, viss jūsu rezultāts tiks palielināts. Kad nekas vairs nestāv tavā ceļā, jūs varat sākt griezt, nospiežot Spin pogu. Ieslēdziet Turbo pogu, lai uzsāktu Mythic Maiden 5 spoļu ātro griezienu režīmu vai uzsākat Auto Play. Lai jautrība sit augstu vilni!


Spēlē tagad betsafe 

Noteikumi

Jau minēts, ka Mythic Maiden ir patiešām prasīga spēļu automātu spēle. Pirms izjutīsiet patieso labumu, neskatoties uz tik grūtas pievaramās spēles izvēli, ieteicams ir pievērst uzmanību norādījumu sarakstam, jo tie noteikti jums palīdzēs:

 • Informācijas iegūšanai par izmaksām aplūkojiet izmaksu tabulu; jūs varat tai piekļūt, noklikšķinot uz pogas, kas atrodas galvenajā ekrānlapā
 • Jebkuri 3 vai vairāk tie paši, blakus esošie simboli var novirzīt jūs uz kāda veida laimesta saņemšanu
 • Noteikumi paredz noteiktu30 līniju skaitu, kurās veikt likmes
 • Vinnesti tiek aprēķināti, reizinot līnijas likmi ar līniju vinnestiem
 • Izmaksas tiek izsniegtas no pa kreisi esošiem ruļļiem uz labējiem ruļļiem izņemot scatter vinnestu – tas maksā visos virzienos
 • Vairāki vinnesti dažādās izmaksu līnijās tiks saskaitīti
 • Izmaksu līnijā ar vairākiem vinnestiem tiks izmaksāts augstākais vinnests
 • Scatter (izkaisītie) vinnesti tiek summēti ar izmaksu līniju vinnestiem
 • Aizvietotājam jeb wild ir pievienotā vērtība par 3x multiplier
 • Ja spēļu iekārtā vai programmatūrā rodas kļūda, visi ar tām saistītie vinnesti, kā arī izmaksas tiks padarīti spēkā neesoši. Tiks atmaksātas arī visas ar tām saistītās likmes
 • Piezīme: betsafe noteikumi un nosacījumi jums izklāstīs visu, kas notiek, ja nepabeidzat spēli, kā arī pavēstīs laiku, kas paiet līdz neaktīvās spēles automātiskai izbeigšanai

Izmaksu līnijas un ruļļi

NetEnt izvēlējās radīt šo spēli ar 5 celiņiem. Kurss, kurā 5 spoles griežas spēlē Mythic Maiden ir no visaugstākās līnijas uz leju. Faktiski, kad tu griez šo gludi spēlējamo spēļu automātu, viss, kas tev jādara, ir jāplāno, kā tu laimēsi. Iemācoties, kuri attēli sastopami spēlē Mythic Maiden, tu uzreiz varēsi noteikt, kad tu saņemsi vienu no tiem regulārajiem laimestiem. Celiņiem ir 12 lodziņi, kas parādās nejauši, iekļaujot wild un scatter simbolu.


Spēlē tagad betsafe 


Tāpat kā jebkurā citā spēļu automātu spēlē arī Mythic Maiden ir izmaksu līnijas, kas sniedzas pār tās 5 ruļļiem, un tās ir domātas izmaksu apmēra noteikšanai. Tajā ir 30 izmaksu līnijas, kas sniegs jums 300000 € galvenais vinnests. Lūk, padoms no profi: lai sasniegtu vislabāko rezultātu, izvēlieties visas Mythic Maiden izmaksu līnijas. Šeit visas 30 vienmēr būs aktīvas, jo NetEnt ir paturējis prātā jūsu intereses. Pievērsiet uzmanību virzienam – šīs 30 izmaksu līnijas maksā no kreisās uz labo pusi. Mythic Maiden maksās ļoti bieži.

Maksimālo Uzvaru Simbols

Nozīmīgākais faktors, lai jūsu uzvaras nebeidzas, ir iegūt maksimālo no Shrunken Head, kas ir sava veida džekpota simbols. Kad jūs redzēsiet 5 no šiem cilindriem nostājamies līnijā, jūsu laimests palielināsies par 2000x jūsu līnijas likmi. Lūdziet Veiksmes Dāmu uzgriezt 5 no šiem simboliem jebkurā aktīvajā izmaksu līnijā, un €10000 par rindu būs tavs, ja būs tik drosmīgs, lai uzliktu €5 par katru no spēļu automātu maksājumu līnijām.

Parastie Simboli

Ieskaitot iepriekšminēto Shrunken Head simbolu, šeit ir 12 simboli šajā labi izstrādāti sloti:

 • Monkey Skull attēlu sajaukšana 1000x līnijas likme
 • Necronomicon skaitlis maksā 500x no līnijas likmes
 • Black Widow simbols, no kura jūs iegūsiet 200 reizes vairāk par jūsu rindas likmi
 • Skull Chest simbols – 150x jūsu rindas likmi
 • 10 simboli, kas apbalvo vismazāk šajā spēlē – 70x likmei par rindu

Bonusa Simboli

 • Skull Moon wild attēls
 • Scatter ikona

Wild Simbols

Wild simbols iekš Mythic Maiden ir viegli pamanāms – tas ko jūs meklējat ir Skull Moon cilindrs. Fantasy-themed video spēļu automātu spēlēs, wild var aizstāt jebkuru no 12 simboliem. Kad visi saskaņotie simboli, kas veido pozīciju, ietver Skull Moon sagaidiet, ka jūsu laimesti tiks reizināti ar 3 reizēm.


Mythic Maiden Scatter

Vēl viens visu laiku iecienītākais simbols iekš Mythic Maiden ir Scatter. Galvenais, kas jums jāzina par Mythic Maiden scatter ir tas, ka tam nav robežu, ko nosaka 30 līnijas. Ikreiz, kad un kur tas nonāk, tas dod jums mazliet naudas. Visvarenais Scatter iekš Mythic Maiden arī aktivizē brīvo spinu spēli.


Papildus Funkcijas

Parunāsim par funkcijām ārpus standarta spēles gaitas.

Bezmaksas Griezienu Raunds

Bezmaksas griezieni ir īpaša funkcija, kuras laikā jūs spēlējat Mythic Maiden bez maksas, bet tomēr laimējat reālu naudu. Tā ir Scatter ikona kas uzsāks bezmaksas griezienu bonusu. Spoles turpinās griezties līdz pat 30 raundiem .

Vai šī NetEnt Spēle ir Video Spēļu Automāts?

Noteikti! Kā jau video spēļu automātu spēlei, šai melanholiskajai spēlei piemīt moderna grafika, arī skaņas ir saskaņotas ar tās Fantasy tematu.

Spēļu Audio

Nav tiešām nekā tāda īpaša skaņu celiņā no Mythic Maiden. Tās ir tikai vienkārši garlaicīgas video spēļu skaņas. Kā ierasts, šim video slotam ir arī skaļuma taustiņi.

Lejupielādē Mythic Maiden

Nav iespējas betsafe lejupielādēt nozīmē to, ka jums nav citas izvēles, kā tikai spēlēt Mythic Maiden tiešsaistē. Attiecībā uz tiešsaistes kazino ar šo NetEnt nosaukumu, moment-spēles kazino, kā piemēram betsafe ir lietotājam draudzīgāki, un lejupielādes tāpat ir pagātnē. Nav jēgas raizēties par Mythic Maiden lejupielādēm, ir viegli piereģistrējieties pie betsafe, ejot tur, kur zemāk esošā saite jūs novirza un dodieties tālāk iekasējot naudu no visapjomīgāko balvu – 10000 € skaidrā naudā, par līniju.


NetEnt Informācija

Adrese: Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Interneta Mājaslapa: https://www.netent.com/
Produkti: Spēļu Risinājumi, Tiešsaistes un Mobilās Spēles
Dibinātājs: Pontus Lindwall
Active since: 1996
Spēlē tagad betsafe 


Biežāk Uzdotie Jautājumi

Ir kāds jautājums par Mythic Maiden? Atbildes meklējiet zemāk redzamājā sadaļā.

Ko tas nozīmē, ja spēļu automātam ir RTP?

RTP ir akronīms no Return to Player, kas ir aprēķināts izmaksu procents no Mythic Maiden algoritma garākā laika posmā. Piemēram, spēļu automātiem ar 30 maksāšanas līnijām procents būs apmēram no 93% līdz 96%.

Cik augsta ir Mythic Maiden RTP likme?

Spēle ar savu Fantasy tēmu noturēs jūsu uzmanību, bet 96.6% Mythic Maiden RTP likme nav gana pievilcīga, lai gan tā varētu vēl aizvien jūs pārsteigt!

Kā izmaksāt Mythic Maiden laimestus?

Visi tavi laimesti no šīs NetEnt spēles var tikt saņemti pāris soļos. Laimētā nauda nonāks tavā betsafe kontā. Tev ir tikai jāizvēlās vēlamais izmaksas veids , un rūpīgi apdomā kā to tērēsi! Kā arī, ir iespējams lūgt palīdzību betsafe klientu atbalsta centram, lai iegūtu plašāku informāciju par ierobežojumiem.

Vai manu kredītkarti pieņems, veicot izmaksu?

Brīdinājums visiem MasterCard lietotājiem: betsafe neatbalsta tās, lai veiktu izmaksas. Visa gan derēs .

Vai es varu izmantot Paypal?

Šobrīd betsafe Paypal izmaksas nav atļautas. Tiem, kuriem nepatīk mūsdienu apmaksas metodes internetā , var izvēlēties bankas pārskaitījumu.

Vai es varu atrast Mythic Maiden bezmaksas spēles versiju?

Atvainojiet, Mythic Maiden bezmaksas spēle netika iekļauta betsafe.

betsafe Lietotne

Mythic Maiden lietotne nepastāv. Ja vēlaties spēlēt šo spēli savā iPad vai iPhone, varat doties uz betsafe mājaslapu un spēlēt daudz mūsdienīgas spēļu automātu spēles savā pārlūkā. Tomēr uzmanieties no mājaslapām, kuras pārdod betsafe lietotni, jo tās visas ir neīstas!

Secinājums

Mythic Maiden Plusi: Mīnusi:
Bonusa Funkcijas:
Pieredze:
Bezmaksas Griezienu Funkcijas:
Mobilā Spēle:
Īpaši Simboli:
Grafika:
Izmaksa:
Spēlē tagad betsafe