Spēlē tagad betsafe 

Neon Staxx Online

Spēlē Šeit: betsafe
Neon Staxx Bezmaksas Griezieni: Nav Pašreizēja Piedāvājuma
Iepazīšanās Bonuss: 50% Līdz €100
Atbloķē Bonusu: Izmanto Mūsu Saiti!

Šis pārskats sniedz visu nepieciešamo informāciju par to, kā spēlēt Neon Staxx tiešsaistē un kā iegūt vislabāko tiešsaistes spēļu automātu piedzīvojumu. Lai sāktu, jums būs nepieciešams jauns betsafe konts kuru jūs varat sākt veidot, nospiežot augstāk norādīto pogu.

Spēlē Neon Staxx pie betsafe

Jūs varat spēlet Neon Staxx pie betsafe, kā arī daudzas citas, dažādu tematiku tiešsaistes spēļu automātu spēles. Jūs noteikti varēsiet atrast to, kas jums tīkamāks. Tēmas atšķiras: Arcade, citplanētieši, supervaroņi, filmas, mitoloģija un daudzas citas NetEnt spēļu automātu spēles. Ir arī pieejams betsafe bonuss. Šodienas īpašais piedāvājums ir betsafe iepazīšanās bonuss jūsu pirmajam depozītam – 50% €100.


Spēlē tagad betsafe 

betsafe Bezmaksas griezieni

Bezmaksas Griezieni ir vislabākie, vai ne? Acīmredzot, kāds no betsafe nepiekrīt. Tapēc mēs koncentrēsimies uz pārējiem piedāvātajiem bonusiem.

betsafe Bez Depozīta Bonuss

Ja mums vajadzētu izveidot sarakstu ar bonusiem, kuriem šeit vajadzētu būt, bet nav, šis būtu punkts Nr. 2 – betsafe bez depozīta bonuss. Tikmēr, jums ir iespēja izmantot 50% bonusu. Sīkāka informācija sekos!

betsafe Welcome Bonuss

Vai tu neesi pārliecināts par to, kā strādā depozītam pielīdzinātais bonuss, un kā tu to vari izmantot, lai spēlētu Neon Staxx uz īstu naudu tiešsaistē? Paņemsim betsafe Welcome Bonusu kā piemēru. 50% bonuss tavam pirmajam depozītam gaida tevi, tāpēc labāk izmanto to. Lielākā summa, ko tu vari dabūt ir €100. Pie tam, ir super vienkārši to dabūt – spied uz jebkuras pogas šajā apskatā. Ievēro, ka tev nepieciešams veikt depozītu vismaz €5. Tomēr, visloģiskās šķiet ir veikt pēc iespējas lielāku depozītu. Tādā gadījumā, bezmaksas bonusa summa būs arī krietni vien lielāka.


Spēlē tagad betsafe 

Kā pierakstīties ar betsafe:

 • 1. solis: Vispirms un galvenokārt tev vajadzētu nospiest linku, kas tev ir šajā rakstā, lai tu varētu aktivizēt betsafe bonusu.
 • 2. solis: Meklē Join Now ikonu un nospied to, lai tiktu uz reģistrēšanās lapu. Jāievada ierastā informācija
 • 3. solis: Veiciet depozītu un saņemiet par betsafe iepazīšanās bonusu par 50% līdz 100 €. Spēlē Neon Staxx tiešaistē tagad!


Spēlē tagad betsafe 

Neon Staxx Tiešsaiste: Galvenās Iezīmes

Vai tu ilgojies pēc pieklājīga Arcade-tematikas spēļu automāta? NetEnt lepni stāda priekšā Arcade-radniecīgo spēļu automātu. Izlasi Neon Staxx apskatu un izpēti, kāpēc tev ir ļoti svarīgi notestēt šo slotu. Zemāk tu atradīsi visu noteikumu paskaidrojumus, sākot ar pašām vienkāršākajām funkcijām.

 • Šī ir viena no tām 5 celiņu spēlēm. Nav nekāds pārsteigums, ka 90% no visiem slotiem ir pāra skaits celiņu. Tāpēc turi acis uz 40 izmaksu līnijām un izpriecājies, rēķinot savus iespējamos laimestus.
 • Ja tu tikai tagad uzsāc, pieturies pie minimālās likmes un spēlē Neon Staxx uz īstu naudu ar 0.2 € par derībām.
 • Protams, tu vari pamēģināt uzgriest Neon Staxx mobilo versiju arī savā telefonā.
 • Cerams, ka sarežģīti un intriģējoši noteikumi ir plusiņš, kad tu meklē, kuru spēļu automātu izvēlēties, jo šis ir īsts atradums.
 • Tu vari daudz iegūt, spēlējot Neon Staxx – 80000 monētās vai €40000 skaidrā naudā.
 • Atdeve spēlētājam šajā spēlē ir 96.9%. Gribi zināt, ko šie lielie procenti patiesībā nozīmē? Lasi turpmākajos paragrāfos.


Spēlē tagad betsafe 

Neon Staxx džekpots

Šajā NetEnt spēlē iekļauti tiešsaistes spēļu automātu džekpoti. Tas, ko varat iegūt Neon Staxx džekpota vietā ir Hexagon Lion simbols, kas ievērojami var palīdzēt palielināt laimestus, palielinot likmi par 100. Paraudzīsimies uz to tā: lieciet maksimālo likmi €100 uz katru griezienu un jūs laimēsiet €40000. Tāds laimests, cerams, notušēs faktu, ka spēļu automātā nav džekpota.


Spēlē tagad betsafe 

Spēlēšanas Knifi

Drīz būs pieejams īss apskats, kā spēlēt Neon Staxx tiešsaistē ar īstu naudu, tādēļ palieciet ar mums. Spēles mērķis ir savienot vismaz 3 un pēc iespējas vairāk no 5 līdzīgu simbolu vienā rindā no left to right. Tiklīdz spēle sākās, pielāgojiet savu likmi izmantojot dažādus monētu iestatījumus. Tas palielina jūsu likmi, kā arī daudzumu, ko varat laimēt. Lai veiktu pirmo griezienu, vienkārši uzspiediet uz Spin pogas. Lai gan lieliska, šī spēle pirmajā mirklī var šķist mulsinoša. Sekošana instrukcijām jums palīdzēs atrisināt dažus sarežģītākos spēļu mehānismus, par kuriem zina tikai eksperti. Tālāk atradīsiet vienkāršu komplektu ar noderīgiem padomiem . Noteikumi ir noderīgi un palīdzēs jums pievienoties daudzu spēlētāju rindās, kuri katru dienu bauda šo spēli.

Step 1: Neon Staxx īstas naudas režīms pret bezmaksas spēli

Vai vēlaties spēlēt Neon Staxx tiešsaistē īstas naudas režīmā, vai tikai izmēģināt jautro un relaksējošo iesācēja spēles režīmu, kas neprasa naudu? Mirkli par to padomājiet. Vai vēl labāk, nedomājiet. Cilvēki no betsafe domā, un mēs piekrītam, ka demo versija ir tikai kā nevajadzīgs aizkavējums starp jums un €10000 balvu no visatalgojošākā simbola. Šeit vērtīgs padoms – uzreiz sāciet ar īstas naudas spēli. Neon Staxx nav un nekad nebūs bezmaksas likmju spēles režīms. betsafe zina ko īsti spēļu automātu spēlētāji vēlas – spēlēt apjomīgi un laimēt vēl apjomīgāk: summa €10000, satriecošs maksimālais laimests, ko betsafe var apsolīt, ir pietiekams iemesls, lai aizmirstu par bezmaksas spēlēm un visiem laikiem, un koncentrētos uz Neon Staxx īstas naudas spēli.

2. solis: Izvēlieties summas apjomu

Likmes lielums Neon Staxx īstā naudā ir brīvi maināms, un atkarīgs tikai no jums. NetEnt deva jums iespēju mainīt to kā un kad jums ērtāk. Jūs varat iestatīt to uz minimumu: €0.2, vai uzlikt tik daudz kā €100 vienā griezienā. Un neaizmirstiet, ka NetEnt spēlei ir mazākas, bet jaukas un atkārtotas izmaksas, tas nozīmē, ka varat uzlikt mazāku likmi uz 5-spolēm un tāpat saņemt labu peļņu. Jūs varat izmantot monētas arī likmju likšanai šajā Arcade-tematiskajā slotā. . Lai gan jūs varat palielināt vai samazināt to vērtību, un tas iespējams diapazonā no €0.01 līdz €0.5. Lai iestatītu visu vienā piegājienā, izmanto Bet Max pogu.

3. solis: Grieziet

Parasti tik sarežģīti izstrādātās spēlēs jūs varat izvēlēties uz cik daudzām no maksājumu līnijām vēlaties likt likmes. Taču, ne iekš Neon Staxx Jūs tikai varat spēlēt uz visām 40 līnijām. Bet tai obligāti nav jābūt sliktai lietai; kad maksimālais skaitlis no līniju laukumiem ir aktīvs, jūsu laimesti tiks maksimāli palielināti . Tāpēc, ir pienācis īstais laiks sākt spiest Spin pogu. Ir iespējams paātrināt 5 spoles, ja nospiedīsiet Neon Staxx Turbo pogu, turklāt, jūs varat spēlēt bez pūlēm, izmantojot Auto Play. Uzmanību, Gatavību… Aiziet!


Spēlē tagad betsafe 

Noteikumi

Kā jau iepriekš minējām, Neon Staxx nebūt nav primitīva spēļu automātu spēle. Jums tā vispirms ir jāapgūst, pirms patiešām izbaudīsiet šo NetEnt versiju. Taču noteikumi ir viegli izsekojami, un tie jums palīdzēs. Šeit apkopota šī informācija:

 • Vinnestu tabula nosaka izmaksas; to var mainīt ar ikonu
 • Vinnesta saņemšana nav sarežģīta: viss, kas jums jādara – jāgriež ruļļi un jāiegūst atbilstošie 3 simboli
 • Jums ir jāspēlē visās 40 lines
 • Kopējais naudas laimests tiek iegūts, reizinot līnijas likmi ar līnijas vinnestiem
 • Vairāku vinnestu gadījumā dažādās izmaksu līnijās tiks veikta to summēšana
 • Ja jums ir vairāki vinnesti vienā izmaksu līnijā, jūsu konts kļūs bagātāks tikai par vienu no tiem – augstāko
 • Scatter (izkaisītie) vinnesti tiek apvienoti ar izmaksu līniju vinnestiem
 • Ja spēļu programmatūrā vai iekārtā ir darbības traucējumi, tad visi vinnesti un izmaksas tiek uzskatīti par spēkā neesošiem, un šīs likmes tiks atmaksātas
 • Ievērojiet sekojošo: Iepazīstieties ar betsafe noteikumiem un nosacījumiem, lai jums būtu zināmas nepabeigto spēļu kārtu pārvaldīšanas procedūras. Tas attiecas arī uz laiku, pēc kura neaktīvās spēļu sesijas tiek automātiski izbeigtas

Izmaksu līnijas un ruļļi

Strādājot pie šī slota ražošanas, NetEnt radīja to par modern slotu ar 5 celiņiem. Šie celiņi perfekti piestāv Arcade-tematikas dizainam. Labi pazīstamais virziens lejup ir vienīgais virziens, kurā šie 5 celiņi kustas populārajā Neon Staxx. Tādējādi ir iespējams, griežot celiņus šajā satriecošajā spēlē, fokusēties vienīgi uz lielo laimestu iegūšanu. Spēlētājiem vajadzētu pārliecināties, ka viņi ļoti labi zina Neon Staxx simbolus, jo tie pelnīs kādus regulārus laimestus. Tu atradīsi 10 simbolus, kas nejauši parādās, plus wild un scatter simbolus.


Spēlē tagad betsafe 


Izmaksu līnijas ir domātas, lai novērtētu, kādu summu šis NetEnt spēļu automāts jums izmaksās. Neon Staxx piedāvā 40 šādas līnijas, un, sniedzoties pār ruļļiem, tās palīdz jums savākt 40000 € vinnests. Visu izmaksu līniju iedarbināšana palielina jūsu iespējas sasaistīt īstos simbolus un gūt lielo vinnestu. Sliktākā sajūta pasaulē ir tad, kad jūs redzat vinnestu izkrītam neizvēlētā izmaksu līnijā! Tāpēc Neon Staxx automātiski tiks aktivizētas visas izmaksu līnijas. Šo 40 izmaksu līniju virziens ir svarīgs – tas ir no kreisās uz labo pusi. Lai gan spēles, kurās ir 40 vinnestu līnijas, varētu nest jums mazāk naudas, šī konkrētā video spēļu automātu spēle tieksies nodrošināt jums augstāku vinnestu.

Maksimālais Balvu Simbols

Pievērsiet īpašu uzmanību džekpota simbols, kas mums piešķir vislielāko balvu, Hexagon Lion. Iegūstiet 5 no tiem un uzreiz laimējiet fantastisku balvu 100x līnijas likmei. Ar €100 total bet šīs balvas laimēšana atnestu ļoti dūšīgu monētas vērtībā līdz €10000 par katru uzvaru maksājumu līnijas.

Vairāk Par Simboliem

Ieskaitot iepriekšminēto Hexagon Lion simbolu, šeit ir 10 simboli šajā labi izstrādāti sloti:

 • Nākamais labākais Square Bear simbols, ar savu 75x rindas likmi
 • Ne tik slikti maksājošie Diamond Eagle simbols kuru izmaksa ir līdz 50x par rindu
 • Triangle Snake simbols, ar maksimālo izmaksu 40 reizes vairāk par jūsu rindas likmi, kas, kaut arī ne tik ļoti aizraujošs, noteikti neatstās jūs vīlušos
 • Šeit ir Ace und King cilindrs ar savu 25x līnijas likmes reizinātāju
 • Un visbeidzot Queen un Jack simboli, no kuriem jūs varat sagaidīt 20x likmei par rindu

Papildus Simboli

 • Wild cilindrs
 • Scatter attēls

Wild Simbols

Atrast wild simbolu iekš Neon Staxx ir vienkārši . Vienkārši meklējiet figūru, kas apzīmēta kā. Šī Arcade-stila Wild cilindrs var aizvietot jebkuru no 10 citiem simboliem šajā video spēlē. Ar Wild jums būtu jābūt nolādētam, lai nekad neuzvarētu Neon Staxx! Wild nāk komplektā ar 200x reizinātāju. Tomēr, jums ir jābūt 5 wild simboliem uz līnijas.


Neon Staxx Scatter

Starp citiem jautriem simboliem Neon Staxx ir Scatter. Galvenā priekšrocība no Neon Staxx scatter ir iegūtā brīvība no 40 līnijām, kas nozīmē to, ka tas maksā atrodoties jebkurā pozīcijā. Neticamais Scatter Neon Staxx arī iesāk brīvo spinu spēli.


Papildus Spēles

Parunāsim par funkcijām ārpus standarta spēles gaitas.

Bezmaksas Griezienu Spēles

Mēs esam pārliecināti, ka visi būs priecīgi dzirdēt, ka viņi var spēlēt Neon Staxx par brīvu ar Bezmaksas Griezieniem bonusu un tad aiznest mājās reālu naudu. Raunda sākumu norāda Scatter simbols. Bezmaksas griezieni nebūs mūžīgi, tie ilgs – tikai 20 reizes .

Vai šī NetEnt Spēle ir Video Spēļu Automāts?

Neapšaubāmi! Animētas spēles formā, šai spožajai spēļu automātu spēlei ir lieliskas skaņas, kuras, tāpat kā grafika, pieskaņojas Arcade tēmai.

Spēļu Audio

Raksturīgs audio, ir tas ko jūs dzirdēsiet šajā Arcade-tematiskajā slotā. Ar šī 40-izmaksu līniju slota pārsteidzošo dizainu, melodijas iederas ideāli. Ja jūs vēlaties pielāgot skaļumu šim foršajam slotam, arī to ir iespējams izdarīt.

Neon Staxx Lejupielāde

Jūs neredzēsiet iespēju betsafe lejupielādēt. Tāpēc, jums ir jāspēlē Neon Staxx tiešsaistē. Ar tiešsaistes kazino, kas piedāvā šo 5-spoli, moment-spēles kazino, kas iekļauj betsafe ir mazliet ērtāki nekā tie, kas pieprasa lejupielādēt šo smalko spēli. Kas vispār vairs kaut ko lejupielādē? Beidziet domāt par Neon Staxx lejupielādēm, tā vietā, jau šodien pierakstieties betsafe, sekojot zemāk norādītajai saitei un koncentrējieties iegūt to augstākais Neon Staxx vinnests: 80000 monētas, kas var būt vērtas līdz pat €40000.


NetEnt Fakti un Skaitļi

Adrese: Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Interneta Mājaslapa: https://www.netent.com/
Produkti: Spēļu Risinājumi, Tiešsaistes un Mobilās Spēles
Dibinātājs: Pontus Lindwall
Active since: 1996
Spēlē tagad betsafe 


BUJ Sadaļa

Vai vēlaties uzzināt vairāk par betsafe akcijām vai Neon Staxx stratēģijām? Turpiniet lasīt!

Ko apzīmē burti RTP?

RTP, saīsinājums no Return to Player (izmaksu procents), tiek aprēķināts no Neon Staxx izmaksu statistiskās izsekošanas ilgā laika posmā. Piemēram, spēļu automātā ar 40 maksājuma līnijām vidēji būs 93% līdz 96% RTP.

Vai Neon Staxx RTP likme ir laba?

Laimestu izmaksāšana

Tu bagātīgi laimēji! Ko tagad? Nu, savas naudas saņemšana ir diezgan pašsaprotama. Pārbaudi savu betsafe konta stāvokli, lai apskatītu cik daudz esi laimējis. Tagad izvēlies kā izmaksāt naudu , un tas ir pēdējais solis. Mēs taču teicām, ka tas ir vienkārši. Bet ja nepieciešams padoms vai palīdzība, betsafe izpalīdzīgais klientu apkalpošanas serviss jums sniegs vairāk informācijas.

Vai varu izmantot savu kredītkarti, lai veiktu izmaksas?

betsafe pieņem Visa kredītkartes .

Vai drīkst izmantot Paypal?

Ne gluži, betsafe Paypal izmaksas netiek atļautas. Ja visas šīs iespējas jums rada galvassāpes , vienkārši izmantojiet bankas pārskaitījumu.

Vai ir veids, kā spēlēt Neon Staxx par brīvu?

Uz doto brīdi, Neon Staxx bezmaksas spēle netiek piedāvāta.

Neon Staxx Mobilā Lietotne

Neon Staxx lietotne neeksistē. Ja jums ir vēlme griezt šo spēļu automātu iPad vai citos planšetdatoros, dodieties uz betsafe mājaslapu, jo jūs varēsiet izklaidēties ar daudziem citiem attīstītiem spēļu automātiem izvēlētajā pārlūkā. Uzmanieties no interneta lapām, kuras piedāvā pārdot jums betsafe lietotni – tās ir lamatas!

Secinājums

Neon Staxx Plusi: Mīnusi:
Bonusa Funkcijas:
Pieredze:
Bezmaksas Griezienu Funkcijas:
Mobilā Spēle:
Īpaši Simboli:
Grafika:
Izmaksa:
Spēlē tagad betsafe