Spēlē tagad betsafe 

Secrets of Atlantis Online

Spēlē Secrets of Atlantis šeit: betsafe
Secrets of Atlantis Bezmaksas Griezieni: Pieejams Drīz
Iegūsti To Tagad: Noklikšķini uz Pogas!
Iepazīšanās Bonuss: 50% Līdz €100

Šajā pārskatā jūs saņemsiet visu informāciju par to, kā spēlēt Secrets of Atlantis tiešsaistē, bet arī par to, kā iegūt vislabāko tiešsaistes spēļu automātu pieredzi. Iesākumā izveidojiet jaunu betsafe kontu ko var izdarīt uzreiz, ja noklikšķināsiet un augstāk norādītās pogas.

Spēlē Secrets of Atlantis pie betsafe

Jūs varat spēlet Secrets of Atlantis pie betsafe, kā arī daudzas citas, dažādu tematiku tiešsaistes spēļu automātu spēles. Jūs noteikti varēsiet atrast to, kas jums tīkamāks. Tēmas atšķiras: Fantasy, citplanētieši, supervaroņi, filmas, mitoloģija un daudzas citas NetEnt spēļu automātu spēles. Lai padarītu lietas vēl interesantākas, ir pieejams arī betsafe bonuss. Esošais betsafe paaugstinājums ir betsafe iepazīšanās bonuss jūsu pirmajam depozītam – 50% €100.


Spēlē tagad betsafe 

betsafe Bezmaksas griezieni

Bezmaksas Griezieni ir labākais tiešsaistes spēļu automātu bonuss – taisnība vai meli? Jūs atbildējāt taisnība, vai ne? Izskatās, ka cilvēki no betsafe nepiekrīt. Tapēc mēs koncentrēsimies uz pārējiem piedāvātajiem bonusiem.

betsafe Bez Depozīta Bonuss

Neceriet uz betsafe bez depozīta bonusu, jo tā nav viena no viņu akcijām, tas pats arī attiecas uz bezmaksas griezieniem. Iespējams tas nākotnē mainīsies. Uz doto brīdi, jums ir 50% atbilstošu depozīta bonusu. Ja nezināt, ko tas nozīmē, mēs jums paskaidrosim.

betsafe Welcome Bonuss

Šis betsafe Welcome Bonuss ir radīts, lai palīdzētu tev spēlēt Secrets of Atlantis ar īstu naudu, atalgojot ar bezmaksas naudu, kad tu veic depozītu. 50% bonuss tavam pirmajam depozītam gaida tevi, tāpēc labāk izmanto to. Lielākā summa, ko tu vari dabūt ir €100. Ja tu jūties gatavs izmantot savu bonusu, pārlec uz pogu zem šī paragrāfa un nospied to. Ir nepieciešams depozīts: €5. Bet ievēro arī to, ka šis ir depozīta spēles piedāvājums, tātad jo vairāk tu iemaksā, jo vairāk bonuss naudas saņemsi.


Spēlē tagad betsafe 

Kā pierakstīties ar betsafe:

 • 1. solis: Pirmais solis ir nospiest Play Now Pogu. Tas aktivizēs betsafe bonusu.
 • 2. solis: Ej uz Join Now pogu un nospied to, lai reģistrētos. Ievieto lietotāja vārdu, savu e-pastu un izdomā paroli.
 • 3. solis: Veiciet depozītu un saņemiet par betsafe iepazīšanās bonusu par 50% līdz 100 €. Tagad, kad jums nekas vairs nestāv ceļā, spēlējiet Secrets of Atlantis tiešsaistē ar īstu naudu.


Spēlē tagad betsafe 

Secrets of Atlantis Tiešsaiste: Galvenās Iezīmes

Mēs ceram, ka tu meklēji Fantasy-tematikas spēļu automātu, jo tu tikko esi atradis vienu, kas varētu kļūt par tavu visiemīļotāko. Un ja nu ne, tad vismaz uzmet aci, jo varētu būt, ka tevī ir Fantasy-tematikas slotu mīļotājs. Vispirms iziesim cauri visām skrūvītēm un uzgriežņiem šajā Secrets of Atlantis apskatā pirms iegrimstam vēl dziļākās detaļās.

 • Celiņi šajā slotā ir numurēti no 1 līdz 5. Paturot prātā to, ka 5 celiņi ir banāli, neierastās 40 iespējas laimēt padara konfigurāciju nedaudz amizantāku, kas ir visai sagaidāms, tāpat kā 40 izmaksu līnijas.
 • Minimālā likme, kas tev jāliek, lai spēlētu Secrets of Atlantis ar īstu naudu ir 0.2 € par likmi.
 • Protams, tu vari pamēģināt uzgriest Secrets of Atlantis mobilo versiju arī savā telefonā.
 • Cerams, ka sarežģīti un intriģējoši noteikumi ir plusiņš, kad tu meklē, kuru spēļu automātu izvēlēties, jo šis ir īsts atradums.
 • Šīs ir lielākais laimests spēlē Secrets of Atlantis: 320000 monētās vai €160000 vai skaidrā naudā.
 • 97.1% ir Secrets of Atlantis RTP. Vai tu gribi zināt, ko varētu nozīmēt tas, ka šīs spēles RTP ir tik augsts? Turpini lasīt sekojošo tekstu.


Spēlē tagad betsafe 

Secrets of Atlantis džekpots

Šeit jebkāda veida tiešsaistes spēļu automātu džekpoti nav pieejami. Tātad, Secrets of Atlantis džekpota vietā jums ir Pearl-Shell simbols , kas palielina jūsu kontu par 400x no jūsu likmes. Nu, ja liekat augstāko likmi €100, tas var ļaut jums nopelnīt €40000 par katru likmi. Šāds laimests varētu būt vairāk nekā pietiekams, lai nedomātu pēc dzīšanās pēc spēļu automātu džekpota, vai ne?


Spēlē tagad betsafe 

Mācies Spēlēt

Lūk, vienkāršākais no ceļvežiem, kā spēlēt Secrets of Atlantis tiešsaistē ar īstu naudu: Lai laimētu, jums ir jāiegūst vismaz 3 atlīdzību-piemītošiem simboliem uz līnijas. Spēļu automāts maksā both ways. Līdz ko esat spēlē, jūs varat mainīt likmes lielumu , lai noteiktu monētu lielumu. Lielas likmes var arī pielīdzināt lieliem laimestiem. Atrodiet Spin pogu, un spēlējiet. Pirms sākat spēlēt, izlasiet zemāk redzamās instrukcijas. Sekošana instrukcijām jums palīdzēs atrisināt dažus sarežģītākos spēļu mehānismus, par kuriem zina tikai eksperti. Cerams, ka ar spēles soli-pa-solim instrukcijām būs pietiekami, lai cīnītos ar neskaidrību . Protams, ir arī izvēlnes noteikumi, ja tomēr saskaraties ar kādām neskaidrībām.

1. solis: Vai man spēlēt Secrets of Atlantis ar īstu naudu?

Tagad izdariet izvēli; jūs varat spēlēt Secrets of Atlantis tiešsaistē par reālu naudu, vai paspēlēties ar bezmaksas versiju. Bet ziniet, ka balva €40000, kas ir cik daudz Pearl-Shell simbols maklsā, tiks piešķirta tikai tad, ja spēlēsiet īstas naudas spēli. Demo spēle ir jautra, bet, finanšu ziņā jūs neko nesaņemsiet. Tas parasti arī ir iemesls, Bet – betsafe nepiedāvā demo versiju. Tādēļ nekas neatliek kā vien spēlēt Secrets of Atlantis ar īstu naudu, lai laimētu lielāko laimestu no €40000 ja uzgriežat 5 no vislabak maksājošajiem Pearl-Shell simboliem.

2. solis: Izvēlieties summas apjomu

Likmes lielums Secrets of Atlantis īstā naudā ir brīvi maināms, un atkarīgs tikai no jums. NetEnt deva jums iespēju mainīt to kā un kad jums ērtāk. Jūs varat iestatīt to uz minimumu: €0.2, vai uzlikt tik daudz kā €100 vienā griezienā. Un neaizmirstiet, ka NetEnt spēlei ir mazākas, bet jaukas un atkārtotas izmaksas, tas nozīmē, ka varat uzlikt mazāku likmi uz 5-spolēm un tāpat saņemt labu peļņu. Jūs varat izmantot monētas arī likmju likšanai šajā Fantasy-tematiskajā slotā. Šis stilīgais un spožais spēļu automāts sniedz jums absolūtu spēku: monētu vērtība ir vismaz €0.01 un līdz €0.5 par katru monētu, un monētu daudzums uz katru likmi svārstās starp 1 un 10. Meklē ātru veidu, lai uzliktu tieši tik cik vēlies? Vienkārši uzklikšķini uz Bet Max pogas.

3. solis: Grieziet

Ja jūs vēlaties izvēlēties jūsu izmaksu līnijas iekš Secrets of Atlantis, ziniet, ka tas nav iespējams. Tas ir diezgan dīvaini priekš tik skaista dizaina spēles, bet ir tā kā ir. Vienkārši sakot, jums būs jāliek uz visām 40 līnijām. Varbūt tā ir arī labāk – spēlējot ar visiem līniju laukumiem palielina jūsu laimesta iespējas. Tāpēc nepārdzīvojiet un uzklikšķiniet Spin pogu. Jūs varētu vēlēties izmantot Turbo pogu, ja vēlaties, lai Secrets of Atlantis 5 spoles iegūtu paātrinājumu vai vienkārši varat sākt Auto Play raundu. Uzmanību, Gatavību… Aiziet!


Spēlē tagad betsafe 

Instrukcijas

Kā jūs jau, iespējams, būsiet apjautis, Secrets of Atlantis ir savā ziņā sarežģīta 5-ruļļu spēle. Nevienam nepatīk ķēpāties ar noteikumiem, taču Secrets of Atlantis gadījumā jums būs tie jāizlasa, lai kļūtu par vinnētāju. Izpētiet noteikumus un iepazīstieties ar spēli:

 • Vinnestu tabula nosaka izmaksas; to var mainīt ar ikonu
 • Laimesti ir garantēti vismaz 3 jebkāda veida simboliem
 • Jāspēlē visās40 lines
 • Līniju vinnesti tiek reizināti ar jūsu likmi katrā līnijā
 • Visi vinnesti tiek izmaksāti divos veidos: virzienā no kreisā ruļļa uz labo un no labā ruļļa uz kreiso
 • Ja ir vairāki vinnesti dažādās izmaksu līnijās, tad tie tiks summēti
 • Ja jums ir vairāki vinnesti vienā izmaksu līnijā, jūsu konts kļūs bagātāks tikai par vienu no tiem – augstāko
 • Iekārtas vai programmatūras darbības traucējumu gadījumā visi vinnesti un izmaksas, kas radušies kādā no ar tām saistītām spēļu sesijām, tiks padarīti par spēkā neesošiem, un visas likmes tiks atmaksātas
 • Ievēro sekojošo: betsafe lietošanas noteikumi sniedz norādījumus par nepabeigtu spēļu pārvaldību, kā arī informāciju par to spēļu automātiskās izbeigšanas laiku, kas tiek pamestas neizspēlētas

Izmaksu līnijas un ruļļi

Lemjot par celiņu skaitu, NetEnt izlēma, ka šai aizraujošajai spēlei vajadzētu 5. Sagaidi, ka šie 5 celiņi spēlē Secrets of Atlantis griezīsies no augšas uz leju. Šāds virziens ļaus tev pievērst uzmanību šī vilinošā slota balvām. Kārtīgi apskati Secrets of Atlantis simbolus, kuri var tev dot daļu no tiem regulāri izmaksātajiem laimestiem. 5 celiņiem ir 8 kvadrātiņi, kuri parādās nejauši, iekļaujot wild simbolus. Bez tam, šie 8 simboli iekļauj stacked wild, kas noklās celiņus. Un paturi prātā, ka te ir īpašais simbols: Nudge Wild.


Spēlē tagad betsafe 


Lai noteiktu vinnētāju šajā NetEnt tiešsaistes spēļu automātu spēlē, jums ir jāizmanto izmaksu līnijas. Secrets of Atlantis ir 40 šādas līnijas, kas nesīs jums šis 160000 € vinnests. Visi zina, ka labākā stratēģija Secrets of Atlantis spēlei tiešsaistē ir izvēlēties pēc iespējas vairāk, ja pat ne visas izmaksu līnijas. Par laimi, Secrets of Atlantis NetEnt ir izņēmis novecojušu izmaksu līniju izvēles iespēju. Ak, laiks, kad tas ir mainījies! Secrets of Atlantis ir 40 izmaksu līnijas, kas maksā abos virzienos. Secrets of Atlantis maksās ļoti bieži.

Galvenais Uzvaras Simbols

NetEnt iepazīstināja Pearl-Shell, kas ir diezgan ienesīgs simbols, sava veida džekpots, kas jums atnesīs lielākos laimestus. Jūs iegūsiet 400x izmaksas likmi par 5 no šiem, un padarīt šo NetEnt spēļu automātu vēl baudāmāku. Ar €100 total bet šīs balvas laimēšana atnestu ļoti dūšīgu 4000 monētas vērtībā līdz €40000 par katru uzvaru maksājumu līnijas.

Simboli Un Cilindri

Papildus minētajam Pearl-Shell cilindram, jūs atradīsiet 8 simbolus šajā glīti izstrādātajā spēļu automātā:

 • Diamond Crab simbols, kas maksā 70x
 • Jūs varat iegūt balvu ar Emerald Turtle simbolu kas sniedz 60x līnijas likmes reizinātāju
 • Diamond Jellyfish simbols, no kura jūs iegūsiet 50 reizes vairāk par jūsu rindas likmi
 • The Crab, Turtle un Jellyfish ikonas balva vismazāk peļņu nesošais reizinātājs par 15x rindas likmi.

Papildus Simboli

 • Mermaid wild simbols

Aizstāšanas Simbols

Secrets of Atlantis wild figūru nebūs sarežģīti atpazīt – cilindru sauca Mermaid. Wild cilindrs spēj aizstāt jebkuru no 8 dažādiem cilindriem iekš Secrets of Atlantis jebkurā no izvēlētajām izmaksu līnijām. Ja melns kaķis nepāršķērsos jūsu ceļu, jūs bieži uzvarēsiet ar šīs spēles Mermaid cilindru.


Vai Secrets of Atlantis ir Video Spēļu Automāts?

Neapšaubāmi! Priekš video spēļu automātu, šai spožajai spēlei ir diezgan uzlabota grafika, un skaņa ir līmenī ar tās Fantasy tēmu.

Mūzikas celiņš

Nav nekādu pārsteigumu, kad runa ir par Secrets of Atlantis audio efektiem. Šīs skaņas rada ierasto videospēļu fona atmosfēru. Ja jūs vēlaties pielāgot skaļumu šim foršajam slotam, arī to ir iespējams izdarīt.

Lejupielādē betsafe

Nav iespējas betsafe lejupielādēt nozīmē to, ka jums nav citas izvēles, kā tikai spēlēt Secrets of Atlantis tiešsaistē. Attiecībā uz tiešsaistes kazino ar šo NetEnt spēles versiju, uzreiz spēlējamie kazino, tādi kā betsafe, ir lietotājam draudzīgāki, un lejuplāde tomēr ir palikusi pagātnē. Aizmirstiet par Secrets of Atlantis lejuplādi, vienkārši piereģistrējieties ar betsafe tūlīt pat, – zemāk ir poga uz kuras vajadzētu uzklikšķināt un tad sākat griezt, lai iegūtu visapjomīgāko balvu – 40000 € skaidrā naudā, par līniju.


NetEnt Fakti un Skaitļi

Dibinātājs: Pontus Lindwall
Specialitātes: Tiešsaistes un Mobilās Spēles, Spēļu Risinājumi
Centrālais birojs: Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Interneta Mājaslapa: https://www.netent.com/
Nodibināts: 1996
Spēlē tagad betsafe 


Ir kādi jautājumi?

Uzziniet vairāk par betsafe politiku un Secrets of Atlantis padomiem un knifiem šeit.

Spēļu automātu RTP – ko tas nozīmē?

Trīs burti RTP ir saīsinājums no Return to Player. To aprēķina, statistiski apkopojot Secrets of Atlantis izmaksas ilgā laika posmā. Sagaidiet vidēji no 93% līdz 96% tiešsaistes spēļu automātos, kuros ir 40 maksāšanas līnijas.

Kāda ir Secrets of Atlantis RTP vērtība?

Kā es varu izmaksāt savus laimestus?

Kad izlemsi, ka vēlies iekasēt naudu, kuru esi laimējis šajā NetEnt spēlē, tev būs iespēja to izdarīt neilgā laikā. Tavs betsafe konts glabās visus tavus laimestus. Tu vari izvēlēties veidu, kā pārskaitīt laimēto naudu , un tas ir viss kas tev jāizdara. Ja ir nepieciešama papildu informācija, nevilcinies sazināties ar betsafe klientu atbalsta centru.

Vai varu izmantot savu kredītkarti, lai veiktu izmaksas?

betsafe pieņem Visa kredītkartes .

Vai Paypal ir pieejams?

Nē, nav iespējams betsafe veikt naudas izmaksas ar Paypal. Atcerieties, ka jūs varat lūgt bankas pārskaitījumu.

Vai varu atrast Secrets of Atlantis bezmaksas spēli?

Šeit nav pieejama oficiāla Secrets of Atlantis bezmaksas spēles versija.

Secrets of Atlantis Lietotne

Secrets of Atlantis lietotne nepastāv. Ja vēlaties spēlēt šo spēli savā iPad vai iPhone, varat doties uz betsafe mājaslapu un spēlēt daudz mūsdienīgas spēļu automātu spēles savā pārlūkā. Uzmanieties no interneta lapām, kuras piedāvā pārdot jums betsafe lietotni – tās ir lamatas!

Kopsavilkums

Secrets of Atlantis Plusi: Mīnusi:
Pieredze:
Atlīdzības:
Wildi(nezināmie):
Spēlē Mobilajā Ierīcē:
Bezmaksas Spēles:
Grafika:
Bonusa Spēles:
Spēlē tagad betsafe