Spēlē tagad betsafe 

Warlords: Crystals of Power Online

Spēlē Warlords: Crystals of Power šeit: betsafe
Warlords: Crystals of Power Bezmaksas Griezieni: Pieejams Drīz
Iegūsti To Tagad: Noklikšķini uz Pogas!
Iepazīšanās Bonuss: 50% Līdz €100

Šajā pārskatā jūs saņemsiet visu informāciju par to, kā spēlēt Warlords: Crystals of Power tiešsaistē, bet arī par to, kā iegūt vislabāko tiešsaistes spēļu automātu pieredzi. Labākais veids kā sākt ir izveidot jaunu betsafe kontu noklikšķinot uz pogas, kas novietota augšā.

Spēlē Warlords: Crystals of Power pie betsafe

betsafe, vieta, kur būt, ja jūs vēlaties spēlēt Warlords: Crystals of Power un citu War-tēmu mundrās NetEnt tiešsaistes spēļu automātu spēles. Turklāt, jūs arī varat iegūt jauku betsafe bonusu. Šodienas īpašais piedāvājums ir betsafe iepazīšanās bonuss 50% atbilst līdz €100.


Spēlē tagad betsafe 

betsafe Bezmaksas griezieni

Nekas nav jautrāks par bezmaksas griezieniem, vai ne? Izskatās, ka cilvēki no betsafe nepiekrīt. Varbūt mums derētu apskatīt kādi citi bonusi un kuponu kodi ir piedāvājumā?

betsafe Bez Depozīta Bonuss

betsafe Bez depozīta bonuss arī nav akciju sarakstā. Tas varētu parādīties drīz, cerams. Taču viņiem ir 50% depozītam atbilstošu kazino bonusu, jo tas vienkārši ir. Lai uzzinātu vairāk, paritiniet uz leju.

betsafe Welcome Bonuss

Neskatoties uz to, vai tu esi šeit, lai spēlētu Warlords: Crystals of Power īstu naudas spēli vai nē, tu gribēsi dzirdēt par betsafe Welcome Bonusu. Tas ir depozīta pielīdzināšanas tips, tātad bezmaksas naudas daudzums ļoti atkarīgs no tā, cik tu izlem ielikt savā kontā. 50% bonuss tavam pirmajam depozītam gaida tevi, tāpēc labāk izmanto to. Lielākā summa, ko tu vari dabūt ir €100. Viens klikšķis zemām, uz pogas tekstā, un tas ir tavs. Tad ielogojies un veic depozītu vismaz €5. Vai arī, izmanto maksimāli šo vienreizējo piedāvājumu, tiecoties pēc lielākas summas. Viss, ko tu ieliec savā kontā, atgriezīsies kā bonusa nauda.


Spēlē tagad betsafe 

Kā pierakstīties ar betsafe:

 • 1. solis: Pirmais solis ir nospiest Play Now Pogu. Tas aktivizēs betsafe bonusu.
 • 2. solis: Ej uz jauna konta lapu. Ievieto parasto informāciju.
 • 3. solis: Trešais solis ir depozīta veikšana. Tagad jums ir par betsafe iepazīšanās bonuss par 50% līdz 100 € iepazīšanās bonuss ir aktivizēti. Uzspēlējiet Warlords: Crystals of Power ar īstu naudu!


Spēlē tagad betsafe 

Pārskats

Mēs ceram, ka tu meklēji War-tematikas spēļu automātu, jo tu tikko esi atradis vienu, kas varētu kļūt par tavu visiemīļotāko. Un ja nu ne, tad vismaz uzmet aci, jo varētu būt, ka tevī ir War-tematikas slotu mīļotājs. Vispirms iziesim cauri visām skrūvītēm un uzgriežņiem šajā Warlords: Crystals of Power apskatā pirms iegrimstam vēl dziļākās detaļās.

 • Celiņu daudzums var būt svarīgs, tāpēc NetEnt izvēlējās 5-spoļu uzbūvi. Šis tipiskais spoļu skaits var būt ļoti atalgojošs, ar 30 izmaksu līnijām Tu drīz sapratīsi, kāpēc.
 • Ja tu tikai tagad uzsāc, pieturies pie minimālās likmes un spēlē Warlords: Crystals of Power uz īstu naudu ar 0.15 € par derībām.
 • Ņem sev līdzi šo slotu visur, kur vēlies ar Warlords: Crystals of Power mobilo spēli.
 • Apsēdies un atvēli laiku, lai iepazītos ar noteikumiem, tev tas būs vajadzīgs, ja vēlies būt labs šajā slotā.
 • Tu vari daudz iegūt, spēlējot Warlords: Crystals of Power – 1000000 monētās vai €1000000 skaidrā naudā.
 • Ir diezgan interesanti, ka Warlords: Crystals of Power RTP ir 96.89%. Ar šādām izredzēm, tev nepieciešams tikai nedaudz veiksmes, lai tiktu pie liela laimesta. Vienkārši izlasi turpmākos paragrāfus, lai saprastu visus pārējos faktorus, kas varētu palīdzēt pagriezt veiksmi tavā virzienā.


Spēlē tagad betsafe 

Warlords: Crystals of Power džekpots

tā vienkārši noticis, ka NetEnt nepiedāvā nevienu tiešsaistes spēļu automātu džekpotu šajā 5-ruletē. Warlords: Crystals of Power džekpota vietā jūs varat sasniegt 5 no the Samurai simboliem, kas var tiešām palielināt jūsu laimestus šim NetEnt izlaidumam, pateicoties 300x likmju palielinātājam. Jautājums ir, kā? Paraudzīsimies uz to tā: lieciet maksimālo likmi €150 uz katru griezienu un jūs laimēsiet €1000000. Kā arī, šiem laimestiem vajadzētu būt pietiekamiem, lai ļautu jums aizmirst par to, ka nav džekpots, vismaz uz kādu laiku.


Spēlē tagad betsafe 

Kā Spēlēt

Šis raksts ir domāts tiem, kuriem nepieciešama vairāk informācija par to, kā spēlēt Warlords: Crystals of Power tiešsaistē ar īstu naudu. Visas left to right kombinācijas, kas iekļauj 3 vai vairāk līdzīgus simbolus, ir piemērotas uzvarai. Tādēļ grieziet tās 5 spoles, bet sākumā izlemiet par likmes apmēru. Monētu izmēru un vērtību var mainīt panelī. Jūs pamanīsiet, ka jūsu likme tagad ir lielāka, bet tas attiecas arī uz laimestiem, ko saņemat. Noklikšķiniet uz Spin pogas un sāciet savu pirmo griezienu. Pirms sākat, jums vajadzētu koncentrēties uz spēles instrukcijām. Spēli ir grūtāk saprast, nekā jūsu ierastos spēļu automātus. Aplūkojiet zemāk redzamo pamācību . Noteikumi ir noderīgi un palīdzēs jums pievienoties daudzu spēlētāju rindās, kuri katru dienu bauda šo spēli.

1. solis: Vai man spēlēt Warlords: Crystals of Power ar īstu naudu?

Galvenais, ko sākumā izvēlēties, kādā veidā spēlēt Warlords: Crystals of Power tiešsaistē? Vai esat šeit, lai trenētos, vai esat patiess spēļu automātu eksperts, kurš ieradies, lai pamatīgi laimētu? Vai vismaz tā tam vajadzetu būt. betsafe savā ziņā atrisināja to. Bezmaksas versija nav pieejama, tāpēc izvēlieties Warlords: Crystals of Power īstās naudas versiju uzreiz. Labā ziņa ir tā, ka varat iegūt €45000 laimestu no vislabāk maksājošā simbola nekavējoties.

2. Solis: Izvēlieties vēlamo kredīta summu

Tā kā jūs vispirms iegriežat 5 spoles, jūsu likme ir pilnībā pielāgojama. Jūs varat to piemērot, lai tā atbilstu jūsu Warlords: Crystals of Power īstas naudas spēles laimestu tieksmēm un, protams jūsu betsafe kontu. Ja vēlaties, varat izvēlēties minimālo – €0.15, vai arī palielināt to līdz €150 par griezienu. Tomēr šis 30-līnijas laukuma tiešsaistes spēļu automāts neizmaksās ne tik viegli un ne tik bieži, bet kad tas izmaksās, jūs būsiet pārlaimīgi! Ir iespējams izmantot monētas, lai spēlētu šo War-tēmas spēli. Likmes apmērs ir monētas, ko varat samazināt vai palielināt . Lai gan jūs varat palielināt vai samazināt to vērtību, un tas iespējams diapazonā no €0.01 līdz €1. Ir viegli nomainīt likmi Warlords: Crystals of Power – vienkārši iestati vēlamo summu, izmantojot Bet Max pogu.

3. solis: Grieziet

Dīvains netikums spēlēm ar tik uzlabotiem dizainiem ir tāds, ka jums nav iespējams izvēlēties izmaksu līniju. Warlords: Crystals of Power ir acīmredzot šajā ziņā īpašs izņēmumus. Vienkārši sakot, jums vajadzēs likt likmēs uz visām 30 no tām. Lai gan tām ir ļoti pozitīvs iznākums – proti, esot visiem līniju laukumiem ieslēgtiem, nozīmē lielākas iespējas laimēt balvu. Tāpēc, ir pienācis īstais laiks sākt spiest Spin pogu. Warlords: Crystals of Power ir arī Turbo iespēja, kas nosūta 5 griezienus ļoti ātri, papildu tam, ir pilnīga Auto Play funkcija, kas atgrožo spoli un ļauj tai griezties pašai. Lai jautrība sit augstu vilni!


Spēlē tagad betsafe 

Noteikumi

Neļaujiet spēles grūtībām sevi sarūgtināt. Ja jūtaties samulsis, tad neesat pietiekoši novērtējis spēles izaicinājuma līmeni. Warlords: Crystals of Power spēļu automātu spēlei tiek nodrošināta laba pamācība, kas palīdzēs iedzīvināt jūsu nomākto garu:

 • Vinnestu tabula nosaka izmaksas; to var mainīt ar ikonu
 • 3 vienādi, blakus esošie simboli sniedz laimestu.
 • Akmenī iecirstie noteikumi ir 30 līniju skaits, kurās spēlēt
 • Kopējais naudas laimests tiek iegūts, reizinot līnijas likmi ar līnijas vinnestiem
 • Ja daudzās atšķirīgās izmaksu līnijās ir vairāki vinnesti, tad tiks aprēķināta to summētā vērtība
 • Ja iegūsiet vairāk par vienu vinnestu, jums tiks izmaksāts tikai augstākais
 • Scatter (izkaisītie) vinnesti tiek apvienoti ar izmaksu līniju vinnestiem
 • Izkaisīto laimestu jeb scatters atrašanās vieta ir ruļļi 2, 3 un 4
 • Spēļu programmatūras vai iekārtas darbības traucējumu gadījumā visi ar tām saistītie spēļu vinnesti un izmaksas tiek padarītas spēkā neesošas, un visas ar tām saistītās likmes tiek atmaksātas
 • Ievēro sekojošo: betsafe lietošanas noteikumi sniedz norādījumus par nepabeigtu spēļu pārvaldību, kā arī informāciju par to spēļu automātiskās izbeigšanas laiku, kas tiek pamestas neizspēlētas

Ruļļi un izmaksu līnijas

Kad notika šī tiešsaistes slota celiņu skaita izvēle, NetEnt ļoti uzmanīgi izlēma dot tam 5 celiņus. Labi pazīstamais virziens lejup ir vienīgais virziens, kurā šie 5 celiņi kustas populārajā Warlords: Crystals of Power. Tādējādi ir iespējams, griežot celiņus šajā satriecošajā spēlē, fokusēties vienīgi uz lielo laimestu iegūšanu. Iepazīsti Warlords: Crystals of Power simbolus labi, jo tie noteiks, vai izdos laimestus. Īstenībā, celiņiem ir 13 kvadrāti, kuri materializējas nejauši, tostarp arī slota wild un scatter simbolus. To 13 attēli atveido arī overlay wild kas aptver spoles.


Spēlē tagad betsafe 


Parasti izmaksu līnijas palīdz noteikt vinnestu apmēru, un Warlords: Crystals of Power nav izņēmums. Tiek piedāvātas 30 līnijas; jo vairāk jūs izvēlēsieties, jo tuvāk būsiet vinnestam 1000000 € galvenais vinnests. Visi zina, ka labākā stratēģija Warlords: Crystals of Power spēlei tiešsaistē ir izvēlēties pēc iespējas vairāk, ja pat ne visas izmaksu līnijas. NetEnt nevēlējās, lai jūs par to uztrauktos, tādēļ viņš atspējoja šo iespēju. Pievērsiet skatu virzienam no kreisās uz labo pusi, jo tieši tā šī spēļu automāta 30 izmaksu līnijas maksās jums. Šie vinnesti izkritīs. Un Ņemot vērā, ka mums ir 30 vinnestu līnijas, jums būs daudzas vinnestu iespējas.

Galvenais Uzvaras Simbols

Ja jums ir iepaticies šis NetEnt spēļu automāts un cerat laimēt lielo balvu, tad pievērsiet uzmanību Samurai, kas darbojas kā džekpota simbols, dodot mums lielāko balvu. Kad jūs iegūstat 5 no tiem, jūs dabūjat 300x līnijas likmei. Ja jūs uzliekat €150– the total max bet, atlīdzība būtu liela summa monētu vērtībā līdz €45000 par katru no atlasītajām uzvarām maksājumu līnijas.

Standarta Simboli

Ekskluzīvi no Samurai, sekojošie ir video spēļu automāta vislabāk maksājošie simboli no kopējiem 13 cilindriem, no kuriem jūs varētu laimēt:

 • Otrais vislabāk maksājošais Priestess simbols, apbalvojot 200x līnijas likmei
 • Barbarian ikona maksās 150x par līniju
 • Wolf simbols, kas arī maksā salīdzinoši labi – 120 reizes vairāk par jūsu rindas likmi
 • Panther skaitlis nodrošinās jums nesliktu koeficientu 90x no jūsu līnijas likmes
 • Un visbeidzot Barbarian’s Helmet – visminimālākais maksājošais simbols, kas sniedzas līdz 40x likmei par rindu

Bonusa Simboli

 • Scatter Īpašs simbols, kas iedarbina Bezmaksas Griezienus
 • Wild attēls
 • Blue, Green un Red Banner scatter emblēma

Aizstāšanas Simbols

Warlords: Crystals of Power ir wild simbols, kas ir viegli redzams . Tas ir tik acīmredzami apzīmēts – Wild. Wild aizstās jebkuru simbolu šāda War-stila video tiešsaistes slotā. Katru reizi tas parādās jebkurā uzvarošajā simbolu kombinācijā, tas izmaina jebkuru simbola kombināciju, uz uzvarētāja kombināciju. Wild pats par sevi maksā 300x kad visas 5 ir sarindojušās uz spolēm.


Blue, Green un Red Banner Scatter

Tālāk, sarežģītāko simbolu sarakstā iekš Warlords: Crystals of Power, ir Scatter. To sauc par Blue, Green un Red Banner. Galvenā priekšrocība no Warlords: Crystals of Power scatter ir iegūtā brīvība no 30 līnijām, kas nozīmē to, ka tas maksā atrodoties jebkurā pozīcijā. Tomēr, jūs varat tos atrast tikai uz spolēm 2, 3 un 4.


Īpašās Funkcijas

Šim slotam piemīt ļoti daudz ko noteikti izbaudīs Warfani.

Bezmaksas Raundi

Viena no Warlords: Crystals of Power funkcijām, kura jums noteikti iepatiksies Barbarian, Priestess un Samurai bonuss, kas nodrošina jums bezmaksas Warlords: Crystals of Power raundus ar reālas naudas laimestiem. Raunda sākumu norāda Scatter simbols Šie bezmaksas griezieni var tikt atkārtoti līdz pat 9 raundiem .

Vai šī 5-Spole ir Video Spēļu Automāts?

Noteikti! Ņemot vērā ka šī ir video spēle, šai spīdošajai spēļu automātu spēlei ir acīm tīkama grafika un superīgas skaņas, kas iet roku rokā ar War tēmu.

Skaņas

Spēlētājiem, pazīstamiem ar Warlords: Crystals of Power un tā War tēmu un dizainu, autentiskas skaņas ir neizbēgamas. Šeit, NetEnt piesardzīgi izvēlējās toņus, pietuvinot betsafe spelētājus tuvāk šīs spoles 5-priekšmetam. Arī maksimālais līnijas likmju reizinātājs 300x līnijas likme tiks saskaņota ar tā skaņām.

Warlords: Crystals of Power Lejupielāde

betsafe lejupielādēšana ir pagātnē. Ir daudz ērtāk spēlēt Warlords: Crystals of Power tiešsaistē. Uzreiz spēlējamais kazino ir ērtāks nekā tāds, kuram ir nepieciešama Warlords: Crystals of Power lejuplāde. Tas ietaupa laiku un vietu cietajā diskā. Nav jēgas raizēties par Warlords: Crystals of Power lejupielādēm, ir viegli jau šodien pierakstieties betsafe, noklikšķinot uz zemāk esošās saites un paņem lielais vinnests – €45000 naudā, par līniju.


NetEnt Informācija

Founder: Pontus Lindwall
Ražojumi: Spēļu Risinājumi, Tiešsaistes un Mobilās Spēles
Centrālais birojs: Vasagatan 16, 111 20, Stockholm
Mājas Lapa: https://www.netent.com/
Dibināts: 1996
Spēlē tagad betsafe 


Biežāk Uzdotie Jautājumi

Vai vēlaties uzzināt vairāk par betsafe akcijām vai Warlords: Crystals of Power stratēģijām? Turpiniet lasīt!

Kas ir spēļu automātu RTP?

RTP ir saīsinājums no Return to Player procenta, kas ir atvasināts no ievāktās statistikas par Warlords: Crystals of Power izmaksām ilgā laika posmā. Tie ir procentu apzīmējumi. Piemēram, RTP ir no 93% līdz 96% spēļu automātos ar 30 maksāšanas līnijām.

Vai Warlords: Crystals of Power RTP likme ir laba?

Laimestu izmaksāšana

Tu bagātīgi laimēji! Ko tagad? Nu, savas naudas saņemšana ir diezgan pašsaprotama. Tavi laimesti ir ievietoti tavā betsafe kontā. Izvēlies vienu no izmaksas veidiem . Redzi, nav nemaz tik grūti. betsafe ir arī pieejams klientu apkalpošanas serviss, kas var sniegt jebkādu nepieciešamo informāciju.

Kādas kredītkartes tiek pieņemtas kā izmaksu rīks?

Kamēr MasterCard nevar izmantot ar betsafe, tomēr Visa jūs varēsiet izmantot .

Man ir Paypal konts. Vai varu to izmantot, lai veiktu izmaksas?

Nē, betsafe neļauj izmantot Paypal izmaksu veikšanai. Cilvēkiem, kuriem nepatīk interneta banku risinājumi , ir standarta bankas naudas pārskaitījums.

Vai ir iespējams spēlēt Warlords: Crystals of Power bez maksas?

Atvainojiet, Warlords: Crystals of Power bezmaksas spēle netika iekļauta betsafe.

Warlords: Crystals of Power Mobilā Lietotne

Diemžēl tas ir trūkums. Negaidiet Warlords: Crystals of Power lietotni drīzumā. Jebkurā gadījumā, ja vēlaties spēlēt šos spēļu automātus mobilajā tālrunī, apmeklējiet betsafe interneta adresi un eksperimentējiet ar dažādiem virtuāli bagātiem spēļu zīmoliem ierīces pārlūkā. Un neuzķerieties uz neīstām adresēm, kuras apgalvo, ka var pārdot jums betsafe lietotni!

Kopsavilkums

Warlords: Crystals of Power Plusi: Mīnusi:
Pieredze:
Atlīdzības:
Wildi(nezināmie):
Spēlē Mobilajā Ierīcē:
Bezmaksas Spēles:
Grafika:
Bonusa Spēles:
Spēlē tagad betsafe